FB IMG 1577736523451

   Наближається рік 2020-й, обнадіюючи новими звершеннями та гарними змінами, тож нехай він виправдає всі ваші очікування, виконає поставлені завдання, реалізує цілі, нехай нагородить вас здоров’ям та енергійністю. Нехай кожен день у прийдешньому році радує успіхами, посмішками, сюрпризами, щирими почуттями і незабутніми щасливими моментами!

   Рік, що минає, ми прожили у напруженій праці: конференції, творчі конкурси, виставки, спортивні змагання, інші заходи мали успіх та заслужене визнання. Ми щиро раділи успіхам, спільно долали труднощі, прагнули до досягнення більш високих результатів. Принагідно висловлюю всім подяку за натхненну працю, старанність у навчанні, відповідальність й добрі справи. Упевнений, для вирішення найважливіших стратегічних завдань всі резерви училища, весь накопичений досвід будуть використані з максимальною ефективністю.

     Дорогі колеги, нас об’єднують одні цілі, бажання приносити користь рідному навчальному закладу, відповідальність за його долю. Зовсім скоро новий рік вступить у свої права. І хочеться, щоб новорічні та різдвяні свята, які створюють дивовижну атмосферу добра, зігрівали нас особливим теплом, дарували найсвітліші почуття і гарний настрій, допомагали вірити в краще і з надією думати про майбутнє. Від щирого серця бажаю, щоб справа, якій ви себе присвятили, надихала на нові відкриття, приносила задоволення і успіх, а прагнення до нових висот і справжньої творчості залишалося вашим вірним супутником. Нехай наступний рік принесе в кожну родину мир, злагоду і любов. Щасливого Нового року і світлого Різдва Христового!

                               З глибокою повагою ваш директор Василь Степанович Лапай