14.10den zakhysnyka1 1024x576                                               

                                                        Шановні колеги та студенство!
      Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисників та захисниць України! Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.
    У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва, День захисників та захисниць України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів.
     Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.
   Сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.
    Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
  У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та  незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

  •                                                                                   Василь Лапай, директор КЗ ООБМФК,
  •                                                                                   Заслужений лікар України,
  •                                                                                   кандидат медичних наук, доцент