42

                                                    Шановні колеги та студенство!
       Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисників та захисниць України!
       Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.
    У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва, День захисників та захисниць України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів.
     Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.
    Сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.
     Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
    Сьогодні, як ніколи, маємо дякувати нашим мужнім і непереможним захисникам та захисницям за їх героїзм, відвагу, самовідданість у боротьбі з ворогом і захисті суверенітету України. Низький уклін кожному, хто на всіх можливих фронтах захищає цілісність нашої держави. Вічна пам’ять героям, які полягли у боях, віддавши свої життя за мирне майбуття прийдешніх поколінь українців.

                                                                                             Василь Лапай, директор КЗ ООБМФК,
                                                                                             Заслужений лікар України,
                                                                                             кандидат медичних наук, доцент