З 13.05.2019 по 17.05.19 у КЗ Одеське обласне базове медичне училище пройшов тиждень хімії.

Основною метою проведення тижня хімії - це виховання любові до предмету; активізація пізнавальної діяльності студентів; поглиблення знань  у різних ділянках цієї цікавої науки.

В рамках цього тижня були проведені заходи різноманітні заходи. Тиждень розпочався конкурсом стіннівок та презентацій на хімічну  тематику. Переможців виявити було дуже складно , тому що оформлення та змістовне наповнення стінгазет студенти обирали самостійно, всі задіяли і проявили свій творчий потенціал і всі роботи виявилися гідні першого місця.

Була проведена конференція    на  тему: «Хімія у світі» студенти, під керівництвом викладачів Саварін Т. Я., Цапенко Ж. М., Скубської Ю. Е. підготували доповіді, презентації,   відеоматеріали. Конференція за тематикою та змістом була дуже різноманітною і  цікавою  для слухачів.

Згідно з планом була проведена олімпіада з хімії серед студентів І курсу , у якій  взяли участь23 студента. Вітаємо переможців:

1 місце –Пасечник Сергій   (відділення  “Лікувальна справа”, група №15)

2 місце –Патрашку Ольга  (відділення  “Лабораторна діагностика”,

група №17)

3 місце – Єлисєєва Єлизавета  (відділення  “Сестринська справа”, група №12 )

Таким чином, в результаті проведення тижня хімії студенти розширили свій кругозір стосовно ролі хімії у світі, проявили творчі здібності та працювали у команді.

                                                        111

                                                                                                    Голова ЦК                                                                                                       медикобіологічних   дисциплін

П’яткова І.М,

викладач хімії Саварін Т.Я