У затишному куточку Одеси розташований Спеціалізований дитячий будинок № 3. Тут виховуються понад 100 дітей-сиріт, серед яких немало інвалідів дитинства. У наступному році цей світлий і 1теплий дім   відзначить 45-річчя.  Протягом семи   останніх років студенти КЗ «Одеське   обласне базове медичне училище»   систематично відвідують цей   дитячий будинок, наповнюючи його   новим змістом, турботою й   піднесеним настроєм.

       Головний лікар дитбудинку Ольга   Пантелеївна Зброжик, яка очолює цей  заклад вже понад 20 років, вкрай   задоволена таким чудовим шефством. Адже вихованці «Сонечка» дуже радіють старшим друзям - майбутнім медикам, завше очікують їх, готуються до зустрічей.

      - Ця чудова ініціатива керівництва Одеського медичного училища  значний подарунок як для маленьких мешканців будинку дитини, так і для 2працівників закладу, оскільки студенти не лише наповнюють наше життя прекрасними емоціями, але й допомагають доглядати за малечею: займаються з ними на прогулянках, граються з дітками тощо, - розповіла О.П. Зброжик.

– Впевнена, що для майбутніх медпрацівників ця співдружність взаємокорисна, яка збагачує студентів баченням, як ростуть діти, як за ними доглядати, чого вони потребують, наскільки нелегко й відповідально виростити здорову, гідну людину для суспільства й для неї самої.

         Студенти, переважно молодших курсів, відвідують вихованців «Сонечка» щомісяця. За цим ретельно стежать завідувачі відділень, 4представники батьківського комітету та керівники навчальних груп, студентська рада медучилища. Кожна зустріч перетворюється на свято: студенти проводять інтерактивні ігри-казки, спілкуються з малечею, граються та ходять на прогулянки. Діти із задоволенням граються на майданчику зі студентами, намагаючись отримати свою частку уваги, показують іграшки, демонструють свої таланти: читають вірші, співають, танцюють. Студенти допомагають працівникам дитячого будинку доглядати за вихованцями також влітку, на канікулах, коли вони можуть більше часу приділити своїм маленьким друзям.

 7      Практично кожне свято в будинку   дитини не відбувається без участі   студентів. Новий рік, день Святого   Миколая, весняні свята проходять   весело, гамірно, з яскравими   концертними номерами, подарунками.   До  речі, збір коштів для цього   здійснюється в ході ярмарок у   медичному училищі, куди студенти   приносять домашню випічку, вироби,   виготовлені власноруч. Вдається виручити солідну суму, яку витрачають на придбання подарунків дітворі.

    Керівник будинку дитини «Сонечко», працівники та вихованці глибоко вдячні такій незабутній дружбі.   

                             6

    Допомагаючи сиротам, ми їм даруємо  тепло, радість, увагу, якої їм часто не  вистачає. В наших силах зробити світ  кращим і добрішим.