Сучасна медична сестра – це висококваліфікований спеціаліст, що володіє науковими знаннями та практичними навичками, які мають попит не тільки на вітчизняному, але й на міжнародному ринку праці!

 

«Я роблю все,

що в моїх силах,

щоб підтримувати і підвищувати

рівень моєї професії »

 

Ф. Найтінгейл «Клятва»

 

Сучасна медична сестра – це висококваліфікований спеціаліст, що володіє науковими знаннями та практичними навичками, які мають попит не тільки на вітчизняному, але й на міжнародному ринку праці.

На передодні Міжнародного дня медичної сестри, серед випускників медичних училищ спеціальності «Сестринська справа» традиційно проводяться конкурси професійної майстерності.

Основна мета таких заходів – підвищення престижу професії та професійного рівня студентів, а також формування творчої та наукової медичної еліти України.

28 квітня 2016 року в Одеському обласному базовому медичному училищі відбувся регіональний конкурс «Краща медична сестра».

Ми щиро вітаємо студентку 40 групи Маслобоєву Таісію з перемогою в цьому змаганні!

В кінці травня Таісію чекають в м. Рівне, де вона захищатиме честь нашого навчального закладу і всієї області на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності студентів медучилищ та коледжів «Ескулап».

Нелегким був шлях до перемоги. Відбірковий тур відбувся 8 квітня 2016 року в ООБМУ. В конкурсі брали участь випускники училища, студенти з восьми груп спеціальності «Сестринська справа». В межах конкурсу, який відбувався в два етапи, майбутні медсестри повинні були продемонструвати не тільки теоретичні знання, але і практичні навички.

На першому етапі учасникам було запропоновано за певний час відповісти на 150 тестових завдань з медсестринства в педіатрії, медсестринства в терапії і медсестринства в хірургії.

В другому етапі конкурсу студенти продемонстрували вміння в практичних навичках з клінічних дисциплін. Всі учасники показали гарні теоретичні знання і достатній рівень практичної підготовки, що безсумнівно їм знадобиться в майбутній самостійній практичній діяльності.

За сумою набраних, в ході змагань, балів були визначені чотири фіналіста, які в подальшому вели боротьбу за почесне звання переможця вже в регіональному конкурсі.

Можливо, самим важким випробуванням була демонстрація практичних навичок, оскільки під уважним поглядом журі легко було розхвилюватися та розгубитися. Але конкурсанти гідно справилися з цим завданням!

Обрати кращого з кращих для членів журі регіонального конкурсу виявилося нелегко.

Зрештою професійне журі зробило свій вибір і місця поділили таким чином:

І місце - Маслобоєва Таісія (40 група);

ІІ місце - Гризлов Михайло (41 група);

ІІІ місце - Маслюк Наталя ( 42 група);

Медведєва Анастасія (41 група) відзначена подякою.

Залишається лише побажати переможцям успішно ввійти у ряд медичних сестер України і проявити кращі професійні якості вже в своїй самостійній роботі!

М.О. Шарова

завідувач навчально- виробничою практикою