joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru
Голова: викладач вищої категорії дисциплін «Соціологія», «Основи філософських знань» Ігнатенко Наталія Євгенівна.

Склад комісії:
1. Трифонова Г.Є., викладач дисциплін «Основи правознавства», «Економічні теорії», вища категорія, викладач-методист.
2. Проценко Н.П., викладач дисциплін «Історія України», «Всесвітня Історія» вища категорія, викладач-методист.
3. Пензін В.П., викладач дисциплін «Історія України», «Культурологія», «Соціологія», вища категорія.
4. Руденко Г. І., викладач дисципліни «Географія (соціально-економічна географія світу)», вища категорія.
5. Іщенко І.П., викладач дисциплін «Всесвітня Історія», «Історія України та громадянська освіта», вища категорія.
6. Нагорна Г.Т., викладач дисциплін «Історія України та громадська освіта», «Мистецтво» «Культурологія», вища категорія.
Сумісники:
1.Тишиневич Н.А., викладач дисципліни «Основи правознавства», спеціаліст.
2. Ганєва Н.В., викладач дисципліни «Географія (соціально-економічна географія світу)», вища категорія, викладач-методист.
3. Холостенко Л.В., викладач дисципліни «Географія (соціально-економічна географія світу)», вища категорія, викладач-методист.
4. Войскова Н.Ю., викладач дисципліни «Мистецтво», спеціаліст
Голова- викладач вищої категорії, викладача – методиста, кандидат філологічних наук дисциплін «Українська література», «Українська мова»; «Українська мова за професійним спрямуванням» Май Людмила Миколаївна.

Склад комісії:
1.Саварин Є.В., викладач дисциплін «Українська мова», «Українська література», вища категорія.
2.Демчук М.І.,викладач дисциплін «Українська мова за професійним спрямуванням», «Українська мова», «Українська література», вища категорія.
3.Грама Н.М., викладач дисциплін «Українська література», «Зарубіжна література», спеціаліст.
4.Левітес О.Г., викладач дисципліни «Зарубіжна література», спеціаліст.
Сумісники:
1.Крупеньова Т.І., викладач дисципліни «Українська мова», вища категорія, кандидат філологічних наук.
Голова викладач першої категорії дисциплін «Інформатика», «Основи медичної інформатики» Буткова Ніна Василівна.

Склад комісії:
1. Лалетіна О.Л., викладач дисципліни «Основи медичної інформатики», вища категорія, старший викладач.
2. Вінницька В.В., викладач дисципліни «Фізика і астрономія», вища категорія.
3. Шапар Т. О., викладач дисципліни «Фізика і астрономія», вища категорія.
4. Підмогильна Н.С., викладач дисципліни «Математика», вища категорія, викладач-методист.
5. Ящук О.В., викладач дисципліни «Математика», вища категорія, кандидат педагогічних наук.
6. Стоєва Г.Г., викладач дисципліни «Математика», вища категорія, викладач –методист.
7. Гафель С.В., викладач дисципліни «Математика», «Інформаційні технології в фармації», «Основи медичної інформатики», «Інформатика», перша категорія.
Сумісник:
1. Нікулішина Н.В., викладач дисципліни «Фізика і астрономія», вища категорія, викладач-методист.
Голова викладач-методист вищої категорії дисципліни «Основи латинської мови з медичною термінологією» Коброслі Ірина Володимирівна.

Склад комісії:
1. Романченко О.С., викладач дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням», вища категорія, викладач – методист.
2. Орловська Л.І, викладач дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням», перша категорія.
3. Савінська В.В., викладач дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням», вища категорія.
4. Рябченко О.П., викладач дисциплін «Англійська мова», «Англійська мова за професійним спрямуванням», «Основи латинської мови з медичною термінологією», вища категорія.
5. Шампольська Н.Д., викладач дисципліни «Англійська мова», вища категорія;
6. Рожелюк І.Я., викладач дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням», перша категорія.
7. Івакіна К.М., викладач дисциплін «Англійська мова», «Англійська мова за професійним спрямуванням», перша категорія.
8. Аляраши Д.В., викладач дисциплін «Англійська мова», «Англійська мова за професійним спрямуванням», перша категорія.
Сумісник:
1.Левітес О.Г., викладач дисциплін «Німецька мова», «Німецька мова за професійним спрямуванням», спеціаліст.
Голова викладач – методист вищої категорії дисципліни «Анатомія людини та фізіологія» Ложнікова Лілія Федорівна.

Склад комісії:
1. Гурульова О.М., викладач дисциплін «Анатомія людини та фізіологія», «Патоморфологія і патофізіологія», вища категорія, викладач-методист.
2. Сураєва В.С., викладач дисциплін «Анатомія з основами фізіології», «Анатомія людини та фізіологія», «Патоморфологія і патофізіологія», вища категорія.
3. Кучеренко М.П., викладач дисциплін «Анатомія людини та фізіологія», «Патоморфологія і патофізіологія», вища категорія, кандидат медичних наук.
4. Осадча Л. Ю., викладач дисциплін «Основи загальної та медичної психології», «Основи психології та міжособове спілкування», перша категорія.
5. Нікулішина Н.В., викладач дисципліни «Основи біологічної фізики та медична апаратура», вища категорія, викладач-методист.
6. Жечкова Л.В., викладач дисциплін «Основи психології та міжособове спілкування», «Основи загальної та медичної психології», спеціаліст.
Сумісники:
1. Приймак О.М. викладач дисципліни «Анатомія людини та фізіологія» вища категорія, викладач – методист.
Голова- викладач вищої категорії дисциплін «Медична біологія» та «Мікробіологія» П’яткова Ірина Миколаївна.

Склад комісії:
1. Сметанюк А.В., викладач дисципліни «Біологія», вища категорія.
2. Сендецька С.В., викладач дисципліни «Медична хімія», вища категорія.
3. Саварін Т.Я., викладач дисциплін «Хімія», «Медична хімія», перша категорія;
4. Куральова С.А., викладач дисциплін «Біологія», «Екологія», вища категорія.
5.Маріна Н.М., викладач дисциплін «Медична біологія»- спеціаліст; «Медична генетика» - вища категорія.
6. Скубська Ю.Е., викладач дисципліни «Хімія», спеціаліст;
7. Приймак О.М., викладач дисциплін «Біологія», «Медична генетика», «Ботаніка», вища категорія, викладач-методист.
Сумісник:
1. Цапенко Ж.М., викладач дисципліни «Хімія», спеціаліст, кандидат біологічних наук.
Голова- викладач–методист вищої категорії дисциплін «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», «Перша долікарська допомога» Шаригіна Ольга Станіславівна.

Склад комісії:
1. Гречук Т.М., викладач дисципліни «Основи медсестринства», вища категорія.
2. Мокієнко Т.А. , викладач дисциплін «Основи медсестринства», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», вища категорія, викладач-методист, Заслужений працівник освіти України.
3. Радик Т.О., викладач дисциплін «Основи медсестринства», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», «Загальний догляд за хворими», вища категорія.
4. Велєва О.І., викладач дисциплін «Основи медсестринства», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», перша категорія; «Історія медицини та медсестринства», спеціаліст.
5. Шарова М.О., викладач дисциплін «Основи медсестринства», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», перша категорія.
6. Шевченко Ю.В., викладач дисципліни «Медсестринська етика та деонтологія», перша категорія.
7. Попова А.Г. викладач дисциплін «Основи медсестринства», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», вища категорія.
8. Киртока Н.В., викладач дисциплін «Основи медсестринства», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», вища категорія.
Сумісники:
1. Мінакова Г.Д., викладач дисципліни «Основи медсестринства», «Догляд за хворими та медична маніпуляційна техніка», друга категорія.
Голова викладач вищої категорії дисциплін «Геронтологія, геріатрія та паліативна медицина», «Медсестринство в сімейній медицині», «Медсестринство у геронтології та геріатрії» Чернищук Вікторія Вікторівна.

Склад комісії:
1. Юрченко Ігор Олександрович, викладач дисциплін «Медсестринство у внутрішній медицині», «Внутрішня медицина», спеціаліст.
2. Кудимовська М.Л., викладач дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині», вища категорія.
3. Белецька Н.С., викладач дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині», вища категорія, викладач-методист.
4. Пікус М.В., викладач дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині», вища категорія.
5. Вітушкіна Л.Г., викладач дисциплін «Медсестринство у внутрішній медицині», «Внутрішня медицина», спеціаліст.
6. Юсупова Н.В., викладач дисциплін «Сімейна медицина», «Медсестринство в сімейній медицині», вища категорія.
7. Мінакова Г.Г., викладач дисципліни «Медсестринство у геронтології та геріатрії», друга категорія.
8. Наперковська Л.О., викладач дисциплін «Внутрішня медицина», «Невідкладні стани у внутрішній медицині», вища категорія.
9. Шегера Г.В., викладач дисциплін «Внутрішня медицина», «Невідкладні стани у внутрішній медицині»,спеціаліст.
Сумісники:
1. Гречук Т.М., викладач дисципліни «Медсестринство у внутрішній медицині», вища категорія.
2. Шаригіна О.С. , викладач дисциплін «Клінічна патологія», «Внутрішня медицина», вища категорія, викладач-методист.
Голова- викладач дисциплін «Медсестринство в хірургії», «Анестезіологія та реаніматологія» Решетов Вадим Іванович, спеціаліст.

Склад комісії:
1. Бабій Т.М., викладач дисципліни «Медсестринство в хірургії», вища категорія, старший викладач.
2. Китова М.О., викладач дисциплін «Хірургія», «Невідкладні стани в хірургії», вища категорія.
3. Олексюк А.М., викладач дисциплін «Хірургія», «Невідкладні стани в хірургії», вища категорія.
4. Березовенко І.В., викладач дисципліни «Медсестринство в хірургії», вища категорія.
5. Левітес Г.О., викладач дисциплін «Медсестринство в онкології», «Онкологія», «Хірургія», «Невідкладні стани в хірургії»,перша категорія.
6. Паламарчук М.Г., викладач дисципліни «Медсестринство в хірургії», вища категорія.
7. Примаченко Ю.Г., викладач дисциплін «Хірургія», «Анестезіологія та реаніматологія», «Невідкладні стани в хірургії», вища категорія.
8. Калініченко В.М., викладач дисциплін «Медсестринство в хірургії» - спеціаліст; «Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій», перша категорія, кандидат медичних наук.
9. Чебан Г.Г. викладач дисципліни «Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій», перша категорія.
10.Славута О.П., викладач дисципліни «Медсестринство в онкології», викладач-методист вищої категорії;
11. Гузун С.А. викладач дисциплін «Анестезіологія та реаніматологія», вища категорія;
12. Анчев А.С. викладач дисципліни «Медсестринство в хірургії», «Хірургія», «Військово-медична підготовка та медицина надзвичайних ситуацій», спеціаліст.
Сумісники:
1. Урсу О.Ю.,викладач дисципліни «Медсестринство в хірургії», перша категорії.
Голова- викладача вищої категорії дисципліни «Медсестринство в педіатрії Маркарова Світлана Степанівна

Склад комісії:
1. Юркул С.В., викладач дисципліни «Медсестринство в педіатрії», вища категорія, викладач-методист.
2. Байраченко Р.М., викладач дисципліни «Медсестринство в педіатрії», вища категорія, викладач-методист.
3. Голубєва Г.І.,викладач дисциплін «Медсестринство в педіатрії», «Ріст та розвиток людини», вища категорія.
4. Кучерова А.Б., викладач дисциплін «Педіатрія», «Невідкладні стани в педіатрії», вища категорія.
5. Мардар Т.В., викладач дисциплін «Медсестринство в педіатрії», «Педіатрія», «Ріст та розвиток людини», вища категорія.
6. Степанчук Ю.Г., викладач дисциплін «Медсестринство в педіатрії», «Педіатрія», вища категорія, викладач-методист.
7. Риндіна О.Є., викладач дисциплін «Педіатрія», «Невідкладні стани в педіатрії», вища категорія.
8. Бишляга А.О., викладач дисципліни «Медсестринство в педіатрії», вища категорія.
9. Ханмамедова Л.І., викладач дисциплін «Педіатрія», «Невідкладні стани в педіатрії», вища категорія.
10. Бабченко Л.Ф., викладач дисциплін «Медсестринство в педіатрії», «Педіатрія», вища категорія.
Голова-викладач вищої категорії, кандидата наук за спеціальністю «Механізми державного управління у галузі Охорони здоров’я» дисциплін «Медсестринство в акушерстві», «Медсестринство в гінекології», «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї », «Попередження передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини», «Акушерство», «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології» Шелест Тетяна Дмитрівна.

Склад комісії:
1. Тихонова Л.П., викладач дисциплін «Медсестринство в акушерстві», «Медсестринство в гінекології», «Репродуктивне здоров’я», вища категорія.
2. Павличенко Н.І., викладач дисциплін «Акушерство», «Гінекологія», «Невідкладні стани в гінекології», «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї , вища категорія, викладач-методист.
3. Караульних Л.Т., викладач дисциплін «Акушерство», «Гінекологія», «Невідкладні стани в гінекології», «Попередження передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини», вища категорія; викладач-методист.
4. Саннікова Н.М., викладач дисциплін «Акушерство», «Гінекологія», «Медсестринство в акушерстві», «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології», «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї », вища категорія, викладач-методист, кандидат медичних наук.
5. Білоусова І.Д.,викладач дисциплін «Медсестринство в акушерстві», «Медсестринство в гінекології», вища категорія.
6. Писанець В.В.,викладач дисциплін «Акушерство», «Гінекологія», «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології», вища категорія, викладач-методист;
7. Задорожний О.А., викладач дисциплін «Медсестринство в акушерстві», «Медсестринство в гінекології», спеціаліст, кандидат медичних наук.
Сумісники:
1. Калішевич Н.Г., викладач дисципліни «Медсестринство в гінекології», спеціаліст.
Голова викладача - методиста вищої категорії дисциплін «Оториноларингологія», «Медсестринство в оториноларингології» Рожелюк Оксана Валеріївна.

Склад комісії:
1. Кальченко В.П., викладач дисциплін «Неврологія», «Психіатрія та наркологія», «Медсестринство в психіатрії та наркології», «Медсестринство в неврології», вища категорія, викладач-методист.
2. Теплова О.Г., викладач дисциплін «Медсестринство в дерматовенерології», «Дерматологія та венерологія», вища категорія, викладач-методист.
3. Савельєва В.П., викладач дисциплін «Медсестринство в неврології», «Медсестринство в психіатрії з наркологією», «Неврологія», «Психіатрія та наркологія», вища категорія.
4. Калішевич Н.Г., викладач дисциплін «Офтальмологія», «Медсестринство в офтальмології», перша категорія.
5. Горбашова О. К., викладач дисциплін «Дерматологія та венерологія», «Медсестринство в дерматовенерології», вища категорія.
6. Дідорчук Т.І., викладач дисципліни «Медична та соціальна реабілітації», вища категорія, викладач-методист.
7. Зубарева О.О., викладач дисципліни «Медична та соціальна реабілітація», вища категорія, викладач-методист.
8. Старшинова О.І., викладач дисциплін «Медсестринство в неврології», «Медсестринство в психіатрії з наркологією», «Психіатрія та неврологія», «Неврологія», спеціаліст.
9. Панцук І.О., викладач дисципліни «Медсестринство в психіатрії з наркологією», «Медсестринство в неврології», спеціаліст.
Сумісники:
1. Гузун О.В., викладач дисципліни «Офтальмологія», «Медсестринство в офтальмології», вища категорія, кандидат медичних наук.
Голова- викладач – методиста вищої категорії дисциплін «Основи екології та профілактичної медицини», «Інфектологія», «Медсестринство в інфектології», «Інфекційні хвороби з основами епідеміології» Мисова Вікторія Миколаївна.

Склад комісії:
1. Веренін О.О., викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності», вища категорія, «Охорона праці та охорона праці в галузі» - спеціаліст, викладач-методист.
2. Іваненко Л.Б., викладач дисциплін «Основи екології та профілактичної медицини», «Гігієна з основами екології та технікою санітарно-гігієнічних досліджень», вища категорія, викладач-методист.
3. Тімченко О.Я., викладач дисциплін «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я», «Громадське здоров’я та громадське медсестринство», перша категорія.
4. Прилипко Н.В., викладач дисципліни «Гігієна з основами екології та технікою санітарно-гігієнічних досліджень», «Основи екології та профілактичної медицини», «Гігієна з основами екології», вища категорія, викладач-методист.
5. Лапай В.С., викладач дисциплін «Інфектологія», кандидат медичних наук, Заслужений лікар України, вища категорія.
6. Юзвак О.О., викладач дисципліни «Медсестринство в інфектології», вища категорія.
7. Таранюк Н.В., викладач дисциплін «Епідеміологія», «Інфектологія», «Медсестринство в інфектології», «Інфекційні хвороби з основами епідеміології», – вища категорія.
8. Кузьміна О.С., викладач дисципліни « Інфектологія», викладач – методист вища категорія.
Сумісники :
1.Славута О.П., викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності», вища категорія, викладач-методист.
2. Грицай В.В., викладач дисципліни «Основи охорони праці та охорона праці в галузі», спеціаліст, 10 разряд.
Голова- викладач вищої категорії дисциплін «Медична паразитологія з ентомологією», «Гістологія з технікою гістологічних досліджень», «Техніка лабораторних робіт» Марушевська Вікторія Валентинівна.

Склад комісії:
1. Даніліна Н.І., викладач дисциплін «Неорганічна хімія», «Органічна хімія», «Аналітична хімія», вища категорія, викладач-методист.
2. Чернявська І.М., викладач дисциплін «Біологічна хімія з біохімічними методами дослідження» «Аналітична хімія», вища категорія.
3. Бєлоглазова Г.В., викладач дисциплін «Клінічні лабораторні дослідження», друга категорія.
4. Денисюк Л.П., викладач дисципліни «Клінічні лабораторні дослідження», вища категорія, викладач-методист.
5. Вакуленко Л.В., викладач дисципліни «Мікробіологія з основами імунології та технікою мікробіологічних досліджень», вища категорія, викладач-методист, Заслужений працівник освіти України.
6. Шубартовська В.Д.,викладач дисциплін «Мікробіологія з основами імунології та технікою мікробіологічних досліджень», «Основи мікробіології», вища категорія.
7. Заєць О.В., викладач дисциплін «Мікробіологія з основами імунології та технікою мікробіологічних досліджень», «Основи мікробіології з імунологією», «Техніка лабораторних робіт», вища категорія, викладач-методист.
Сумісники:
1.П’яткова І.М, викладач дисципліни «Мікробіологія», вища категорія.
2. Маріна Н.М.,викладач дисципліни «Мікробіологія», вища категорія.
Голова-викладач першої категорії дисциплін «Фармацевтична хімія», «Основи медичного та фармацевтичного товарознавства» Пелехата Ірина Миколаївна.

Склад комісії:
1. Варгаракі С.В. викладача дисципліни «Організація і економіка фармації», вища категорія, викладач-методист.
2. Кравчук О.П. викладач дисципліни «Фармакологія», перша категорія.
3. Потапова А.Е., викладач дисципліни «Технологія ліків», перша категорія.
4. Сон Г.О., викладач дисциплін «Фармакогнозія», «Основи маркетингу та менеджменту в фармації», «Фармакологія та медична рецептура», спеціаліст.
5. Кобцева Т. О., викладач дисципліни «Фармакологія та медична рецептура», вища категорія, викладач-методист.
6. Метлицька О.А., викладач дисципліни «Фармакологія та медична рецептура», вища категорія.
Сумісники:
1. Фізор Н.С., викладач дисципліни «Організація і економіка фармації», вища категорія, викладач-методист, кандидат фармацевтичних наук.
Голова- викладач вищої категорії стоматологічних дисциплін «Зуботехнічне матеріалознавство», «Техніка виготовлення бюгельних протезів», «Сучасні технології виготовлення зубних протезів» Шимін Володимир Іванович.

Склад комісії:
1. Негрецька О.А., викладач дисциплін «Анатомія та фізіологія з біомеханікою жувального апарату людини», «Техніка виготовлення незнімних протезів», «Моделювання анатомічної форми зубів», «Стоматологічна допомога населенню та профмедицина», «Стоматологічні захворювання», «Техніка виготовлення бюгельних протезів», вища категорія, викладач-методист.
2. Каранська Є.Т.,викладач дисципліни «Техніка виготовлення знімних протезів», перша категорія.
3. Коломейчук О.Б., викладач дисципліни «Техніка виготовлення ортодонтичних конструкцій в дитячому віці», вища категорія.
4. Мельник Л.В., викладач дисциплін «Техніка виготовлення незнімних протезів», «Моделювання анатомічної форми зубів», неповна вища освіта,8 розряд.
5. Унтілов Ю.П., викладач дисципліни «Техніка виготовлення незнімних протезів», неповна вища освіта, 8 розряд.
6. Калина Н.М., викладач дисциплін «Техніка виготовлення щелепно-лицевих протезів», «Техніка виготовлення бюгельних протезів», «Техніка виготовлення незнімних протезів», неповна вища освіта, 8 розряд.
7. Дем’яненко О.А., викладач дисципліни «Техніка виготовлення незнімних протезів», неповна вища освіта, 8 розряд.
8. Боровський Ю.М.,викладач дисциплін «Техніка виготовлення знімних протезів», «Техніка виготовлення ортодонтичних конструкцій в дитячому віці» неповна вища освіта, 8 розряд.
Сумісники:
1. Спінатій О.В., викладач дисциплін «Сучасні технології виготовлення зубних протезів», «Техніка виготовлення незнімних протезів», неповна вища освіта, 8 розряд.
2.Танасій М.Т., викладач дисциплін «Моделювання анатомічної форми зубів», «Техніка виготовлення незнімних протезів», неповна вища освіта,8 розряд.
3.Дімов О.І., викладач дисципліни «Техніка виготовлення бюгельних протезів», спеціаліст, 9 розряд.
Голова- викладача – методиста вищої категорії дисциплін «Фізична культура», «Фізичне виховання» Тарасенко Наталія Іванівна – без оплати.

Cклад комісії:
1. Жолкевська О.А., викладач дисциплін «Фізичне виховання», «Фізична культура», вища категорія.
2. Іщенко А.Л., викладач дисциплін «Фізичне виховання», «Фізична культура», вища категорія.
3. Проноза А.П., викладач дисципліни , «Фізична культура», «Фізичне виховання», вища категорія.
4. Павлічева С.І., викладач дисципліни «Фізична культура», «Фізичне виховання», вища категорія,
5. Лобань Н.В.,викладач дисциплін «Фізичне виховання», «Фізична культура», вища категорія, майстер спорту.
Сумісник:
1.Гарабурдо О.В., викладач дисципліни «Захист Вітчизни», перша категорія.
2. Волк Р.В., викладач дисципліни «Захист Вітчизни», спеціаліст.
Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru