Єднаймось, бо ми того варті!
  До Дня Соборності України в КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» пройшло ряд виховних заходів, основна мета яких переконати всіх, що Україна – єдина, неподільна, що в єднанні – наша сила.
 У кожній академічній групі була проведена інформаційна виховна година «Соборність України– від ідеї до сьогодення». Ця подія була надзвичайно важливою, певною мірою символічною, оскільки об’єднання українських земель було давньою заповітною мрією нашого народу. Керівники навчальних груп ознайомили студентів з цікавими фактами про Україну та поглибили знання з історії становлення і формування української держави.

изображение viber 2022 01 21 17 58 34 277Без названия

 

9aa6cc3c231e71ec81526d87fb308e75                   

                           Шановні колеги, викладачі, студенти та батьки!

   Від усієї душі вітаю Вас з найдобрішими та найпрекраснішими святами – Новим роком і Різдвом Христовим!
   Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував на шляху реалізації планів і дав нам можливість не лише гідно зустріти виклики, а й створити всі умови для подальшого розвитку КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий колледж». Хочу подякувати колективу коледжу, студентам та їхнім батькам за продуктивну спільну роботу. Нехай наступний рік наповниться яскравими ідеями та досягненнями, динамічним розвитком та інноваціями, буде стабільним та успішним, творчим, багатим на важливі події та приємні зміни. Щиро зичу Вам миру, родинного тепла, добробуту, любові, взаєморозуміння та здійснення всіх заповітних мрій!Бажаю Вам, щоб Новий 2022 рік був радісним та щедрим, поруч з вами були вірні друзі, а у домівках - світло та радісно від любові і добрих новин. Нехай Різдвяна зоря запалить у Ваших серцях вогонь віри, надії та оптимізму, додасть наснаги і невичерпної енергії, принесе удачу та успіх у всіх починаннях!

                                                                                       З повагою, директор, Василь Лапай

изображение viber 2021 12 30 12 45 58 302

   Напередодні новорічних свят студенти КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» знову побували у гостях Спеціалізованого психоневрологічного БД № 3 "Сонечко". Вже не один рік ми підтримуємо дітей, які там знаходяться.
  Студенти привітали дітей подарунками і фруктами. Завітавши до будинку дитини, ми отримали багато радості від діточок, поспілкувалися з ними і влаштували зимову казку, в якій брали участь всі!
  Велика подяка студентам, які відгукнулися і допомогли зібрати кошти! Ніхто не залишився осторонь доброї справи!
   Ми бажаємо всім працівникам дитячого будинку і дітям здоров’я, любові, благополуччя й душевного тепла!

изображение viber 2021 12 27 22 03 51 705 изображение viber 2021 12 27 22 05 59 099

 

 

    Тисячі школярів з тимчасово окупованих територій прагнуть вступити в український вищий навчальний заклад.
    На цьому шляху вони зустрічають безліч труднощів. Адже навіть вивчення української мови для них недоступне. А шлях до вступного іспиту сповнений викликів.
    Однак вони долають всі труднощі заради кращого майбутнього. Заради життя серед своїх.
   Дедалі більше молоді обирає навчатися тут. Це складний, але свідомий вибір, вартий нашої підтримки.
 Детальна інформація стосовно вступу молоді з тимчасово окупованих територій до українських вишів - на порталі Міністерства освіти і науки України за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/zhitelyam-donbasu-ta-krimu/vstupnikam»
Відеоролик можна переглянути за посиланням: https://minre.gov.ua/video/abituriyenty-z-tymchasovo-okupovanyh-terytoriy-vybir-na-koryst-ukrayinyабо https://www.youtube.com/watch?v=f5d-k_f4x90

  У рамках тижня основ медсестринства була проведена науково-практична конференція на тему: "Санітарно-протиепідемічний режим ЛПЗ. Дезінфекція. Стерилізація".
 У конференції взяли участь студенти 112-А групи. Відповідальний викладач-початківець Волошина І.О.
Студенти підготували доповіді – презентації:
- Рустамова Каміла на тему: «Загальна характеристика стерилізації».
- Сіра Руслана на тему: «Стерилізація в автоклаві».
- Спірідонова Анастасія на тему: «Стерилізація в сухожаровій шафі».
- Білоусова Аріна на тему: «Хімічний метод стерилізації».
- Катерина Гордієнко на тему: «Дезінфекція одноразового інструментарію».
- Янчук Ірина на тему: «Санітарно – протиепідемічний режим. Дезінфекція: види та методи дезінфекції».
Студенти були добре підготовлені. Конференція пройшла на достатньо високому рівні.
  Дякуємо всім учасникам конференції за творчу та плідну роботу!

изображение viber 2021 12 06 17 55 34 140изображение viber 2021 12 06 17 55 34 684

  Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.
  У КЗ ООБМФК керівники навчальних груп разом зі студентами провели виховні години у форматі Zoom-конференції на теми: «Відомі люди з обмеженими можливостями», «Відкрий серце для добра», «Що означає бути людиною?», «Людина починається з добра» та виховну годину-тренінг «Зрозуміти іншого».
  Метою виховних годин було привернення уваги до проблем людей з особливими потребами. Керівники навчальних груп ознайомили здобувачів освіти з комплексом законів, які прийняті нашою державою і регулюють всі аспекти життя людей з інвалідністю, розповіли про інвалідність як соціальне явище, про соціальний захист, рівні права, толерантність до таких людей.

изображение viber 2021 12 01 09 36 04 022изображение viber 2021 12 01 09 36 03 535

 

  1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Минуло вже сорок років з моменту реєстрації перших випадків цієї хвороби, але ВІЛ-інфекція все ще залишається глобальною загрозою. Світ відстає від виконання спільних зобов'язань щодо викорінення СНІДу до 2030 року та ризикує не досягти цілей на фоні затяжної пандемії COVID-19, соціальної та економічної кризи, що наростає.
  У рамках санітарно-просвітницької роботи, яка присвячена до дня боротьби з ВІЛ-інфекцію, студенти 212 групи ОПП «Акушерська справа» були ознайомлені з головними аспектами щодо цієї інфекції. Майбутні фахівці повинні успішно впроваджувати заходи з профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини, що забезпечить суттєвий прогрес у досягненні цілей щодо ліквідації випадків ВІЛ серед дітей та є складовою програми репродуктивного здоров'я населення.

изображение viber 2021 12 04 20 50 21 222

   Традиційно, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають пам’ятний день жертв Голодомору 1932-33 років.
   З нагоди відзначення пам’ятної для українського народу дати, з метою вшанування пам’яті жертв голодомору, донесення до студентської молоді масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років у КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» були проведені тематичні виховні години та оформлено виставку тематичної літератури у бібліотеці коледжу.

изображение viber 2021 12 02 09 33 10 773голодомор

    Україна відзначає День Гідності та Свободи, заснований на честь початку двох революцій – Помаранчевої 2004 і Євромайдану в 2013. Це свято щорічно відзначать 21 листопада і було започатковано указом президента України в 2014 році. Викладачі та студенти КЗ ООБМФК доєднались до святкування та згадали історичні події на виховних годинах разом з керівниками навчальних груп.
  Наголосимо, що в 2013 році розпочався новий відлік в історії України, який ознаменував прагнення українців створити європейську державу. Саме Майдан дав початок трансформації політичної, культурної то соціальної сфери, розбудови вільного, демократичного громадянського суспільства, утвердження в Україні гуманістичних демократичних цінностей. День Гідності та Свободи – це не лише про один день, це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь.
   Герої Небесної Сотні… Завжди будуть із нами. Вони заплатили найвищу ціну за свободу нашої держави. Шануймо пам’ять тих, хто віддав своє життя заради вільної України.

IMG 20211123 181114 209  IMG 20211123 181123 791

      Вітаємо учасників та переможців олімпіади та конкурсу з англійської мови у КЗ ООБМФК!
19 листопада 2021 року було проведено онлайн-олімпіаду з англійської мови "ODESSA ENGLISH OLYMPICS" для студентів з підвищеним рівнем знань серед закладів фахової передвищої освіти Одеської області. Під керівництвом Вероніки Володимирівни Савінської та Катерини Валеріївни Коваль, викладачів англійської мови.
  В онлайн-олімпіаді прийняли участь студенти 2 курсу 25-А групи, спеціальності 223 Медсестринство ОПП «Лікувальна справа» - Анатолій Лисенко, Микита Пашкевич, Дарʼя Маленко та студентка 29 групи, спеціальності «Стоматологія ортопедична» Олександра Стасюк.
   Здобувачам освіти були запропоновані завдання, спрямовані на випробування їх власних здібностей та навичок з аудіювання, читання та знання з граматики англійської мови.
За підсумками обласної онлайн-олімпіади визначено 11 переможців, з яких Дарʼя Маленко посіла призове друге місце.
     26 листопада 2021 року відбувся конкурс «Екскурсія рідним містом. Мій улюблений куточок» в режимі онлайн на платформі Zoom. В конкурсі прийняли участь 14 навчальних закладів фахової передвищої освіти Одеської області.
Під керівництвом Вероніки Володимирівни Савінської в конкурсі взяли участь студенти 2 курсу 25-А групи, спеціальності 223 Медсестринство ОПП «Лікувальна справа» - Анатолій Лисенко, Микита Пашкевич та студенти 4 курсу 45-А групи - Григорій Харазов, Ігор Лисянський, Ірина Скупа.
   Конкурс пройшов успішно. Студенти показали добрі знання з володіння англійською мовою, творчий підхід та артистизм.
2 призове місце отримали Анатолій Лисенко та Микита Пашкевич.

    Щиро вдячні всім учасникам та переможцям обласної онлайн-олімпіади та конкурсу. Ми пишаємося та бажаємо вдосконалювати своє володіння англійською мовою! Пам’ятайте «To have another language is to possess a second soul»!

                                                                                        Ірина Коброслі, голова циклової комісії                                                                                                                    філологічних дисциплін 

 

конкурс відео 2021 11 26олімпіада 2021 11 19

конкурс 2021 11 26