180511 denmedbig                                                         

                                                                 Шановні колеги та студенти!

      12 травня відзначають Всесвітній день медичної сестри. Офіційно свято встановлено у 1971 році Міжнародною радою медсестер, а до цього відзначалося за рішенням Міжнародної федерації Червоного Хреста. Міжнародний або Всесвітній день медичних сестер святкується щорічно 12 травня – у день народження англійської сестри милосердя Флоренс Найтінгейл (1820-1910). Згідно з історичними довідками, під час Кримської війни Ф. Найтінгейл організувала у Туреччині догляд за пораненими солдатами союзників (коаліції Франції, Османської імперії, Великобританії і Сардінії). Згодом вона заснувала перші курси сестер милосердя Англії. Сьогодні Ф. Найтінгейл відома як фундатор професії медичних сестер і ініціатор реформи шпиталів. Кожні два роки Міжнародний комітет Червоного Хреста вручає 50 медалей імені Флоренс Найтінгейл – найвищу нагороду для медичних сестер. Її у 1912 році заснувала Ліга Міжнародного Червоного Хреста і Червоного Півмісяця для медсестер і волонтерів медичної служби, що відзначилися у роки війни або в мирний час.
     Всесвітній день медичної сестри в Україні відзначається з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України.
     Щиро вітаю всіх, хто присвятив своє життя цій гідній професії, чиє покликання – допомагати людям, полегшуючи їх стан, сприяти збереженню здоров’я та життєвої активності. Таку професію може вибрати тільки по-справжньому добра, самовіддана, уважна, чуйна до чужої біди людина. Тож нехай і вам в повсякденному житті зустрічаються лише такі ж благородні люди. Нехай ваш шлях у медицині супроводжуватиметься вдячністю та повагою пацієнтів, перемогами та успіхами. Хай енергія подяки людей, благородство життєвої справи акумулюються та втіляться в щастя, успішність, удачу та любов.
                                                                                               В.С. Лапай, директор КЗ ООБМФК,
                                                                                               Заслужений лікар України,
                                                                                               кандидат медичних наук, доцент

images

                                               Дорогі колеги та студенти!
   Христове Воскресіння єднає нас вірою, надією та любов’ю. Насамперед, вірою в мир і власні сили. Надією, що життя буде змінюватися на краще.
  Великдень – це символ очищення і перемоги добра. Нехай Господь захистить нас і підтримає у всіх добрих починаннях. Хай дарує кожній родині благословення, мир та злагоду.
  Бажаю, щоб спокій і благодать ніколи не полишали Ваші оселі, а серця завжди були наповнені радістю. Нехай Господь оберігає Вас, ваших рідних, а свято Великодня дарує надію, щастя, добро і здоров’я! Всіх Вам земних благ!
                                                                                    З повагою, В.С. Лапай,
                                                                                    директор КЗ ООБМФК,
                                                                                    Заслужений лікар України,
                                                                                    кандидат медичних наук, доцент

     zd

    День охорони праці встановлений в Україні за Указом Президента України «Про День охорони праці» від 18 серпня 2006 р. № 685/2006. Відзначається щорічно 28 квітня - у Всесвітній день охорони праці.

    Мета заходів, що проводяться цього дня:
• привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб'єктів господарювання, громадських організацій до питань охорони праці;
• запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням;
• вшанування пам'яті осіб, які загинули на виробництві.
      За рекомендацією Міжнародної організації праці, Всесвітній день охорони праці і здоров'я на робочому місці 2021 року присвячений стратегіям по зміцненню національних систем безпеки і гігієни праці для підвищення стійкості до криз зараз і у майбутньому, спираючись на отримані уроки та досвід зі сфери праці.

                                                                                                І.В. Сєда, інженер з охорони праці

 26 квітня – є днем пам'яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
  У КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» керівники навчальних груп разом зі студентами провели виховні години у форматі Zoom-конференції на тему «Мужність і біль Чорнобиля».
Метою виховних годин було осмислення та усвідомлення масштабів трагічних подій, акцентування почуття відповідальності перед наступним поколінням, виховання глибокої поваги до пожежників та експлуатаційного персоналу, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства. Катастрофа на Чорнобильській АЕС ще дуже довго буде відчуватися важким відлунням в наших серцях. Нехай мирний атом служить на благо людства.

изображение viber 2021 04 20 17 13 29изображение viber 2021 04 20 17 13 23

изображение viber 2021 04 20 17 13 25

 

c0f367f vaccine s

Інформаційні матеріали щодо вакцинації доступні за посиланням: https://bit.ly/38NYAD9

  У КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» 7.04.2021 черговим караулом ГУ ДСНС Приморського району, разом зі співробітниками і керівництвом коледжу, були проведені ночні навчання по гасінню пожежі в навчальному корпусі на вулиці Князівській, 10. Рятувальники ретельно вивчили планування об’єктів коледжу, прилеглу територію, шляхи під’їздів та місця розташування джерел зовнішнього протипожежного водопостачання, зокрема пожежні гідранти. Звернули увагу на наявність та правильне розміщення переносних вогнегасників, планів евакуації, тощо.
  Метою даних навчань було відпрацювати організацію та тактику гасіння пожеж в приміщеннях з масовим перебуванням людей, прийоми рятування людей, а також взаємодію між службами цивільного захисту міста та адміністрації об’єкту щодо евакуації персоналу та матеріальних цінностей.

изображение viber 2021 04 18 22 48 41изображение viber 2021 04 08 11 35 33изображение viber 2021 04 08 11 35 32

 

20.03.2021 р. о 10:00  відбудеться онлайн  зістріч ВСЕ ПРО ВСТУП КЗ ООБМФК 2021

приєднатися 

Идентификатор конференции: 854 6837 0845
Код доступа: 089654

 

 У рамках акушерсько-гінекологічного та педіатричного предметного тижня відбулись науково-дослідницькі регіональні онлайн-конференції. Проблемами конференцій були: «Акушерські кровотечі» та «Порушення співвідношення гормонів протягом життя жінки»; «Особливості перебігу цукрового діабету у дітей», «Захворювання новонароджених»; відкрите онлайн-засідання педіатричного гуртка та флеш-меседж (онлайн) «З досвіду роботи на національній освітній платформі Всеосвіта».
  Сподіваємось, що предметний тиждень досяг своєї мети, а саме створив умови студентству до поглибленого вивчання профільних дисциплін; сприяв науково-практичної діяльності, пошуковій роботі, навичкам до узагальнення досвіду роботи з літературою та інтернет-ресурсами, сучасному підходу до демонстрації доповідей у вигляді мультимедійних презентацій та відеоматеріалів.
  Від імені всього численного циклу викладачів акушерсько-гінекологічних та педіатричних дисциплін бажаю колективу нашого коледжу плідної праці, творчої наснаги та професійних натхнень.

                                                                                            В.М. Резніченко, голова циклової комісії
                                                                                            викладачів акушерсько-гінекологічних
                                                                                            та педіатричних дисциплін

IMG 20210220 14444045

   Vitayu zi svyatom 8 bereznya 1 4 2     

                                                        Шановні жінки-колеги!
    Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята - 8 Березня!
   Цей весняний день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, - пов’язане з жінками.
   Світлого для 8-го Березня зичу Вам кохання, теплоти близьких сердець, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів.
   Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби Ви почувалися щасливими.
  Бажаю Вам міцного здоров'я, великого жіночого щастя, добра, любові. Нехай у Вашому домі будуть спокій та добробут, а Ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.
                                                                                                   В.С. Лапай, директор КЗ ООБМФК,
                                                                                                   Заслужений лікар України,
                                                                                                   кандидат медичних наук, доцент

     03 березня 2021 відбулася обласна науково-практична конференція студентів та викладачів англійської мови під назвою «Розвиток концептуального підходу до методів та засобів комунікативних видів мовленнєвої діяльності при викладанні навчальної теми «Мистецтво як розвага». У конференції взяли участь викладачі та студенти КЗ ООБМФК: викладач іноземної мови за професійним спрямуванням Савінська В.В. у якості модератора та навчального керівника студента 35а групи Григорія Харазова секції "Живопис, скульптура та архітектура", а також викладач іноземної мови Івакіна К.М. у якості модератора та навчального керівника студентки 10 групи Дарини Кіршиної секції "Мистецтво 21 сторіччя". Незважаючи на те, що конференція проходила у режимі онлайн, її учасникам вдалось створити платформу для вільного обміну своїми думками та поглядом на цифрові технології, історію моди, театральне мистецтво та сучасні тренди в живописі й архітектурі. Конференція показала, що нашi студенти дуже гарно орієнтуються в сфері мистецтва та чудово володіють англійською мовою.
                                                                                                  І.В. Коброслі, голова циклової комісії
                                                                                                                      філологічних дисциплін

 IMG 20210304 204305 869IMG 20210304 204000 320