21 січня 2021 року о 13:30 відбулось засідання обласного методичного гуртка іноземних мов з розвитку навичок монологічного та діалогічного мовлення у форматі Zoom-конференції. Засідання було присвячено темі «Візит до Великобританії».
   У заході взяли участь команди з трьох коледжів, які представляли окремі регіони Великобританії. Захід був поділений на три частини. Відповідно учасники заходу отримали три завдання: привітання від команд, розповідь про визначні місця, які варто відвідати, та національні символи країни. Розповідь відбувалася у формі виступу англійською мовою.
      Під керівництвом Вероніки Володимирівни Савiнської, викладача англійської мови, наші студенти взяли активну участь у цьому заході. Григорій Харазов (група 35А «Лікувальна справа») очолив команду КЗ "Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж", Анастасія Єрмолаєва та Єлизавета Позднякова (студентки групи 31 «Сестринська справа») розповіли про дивовижну красу острова Англсi, туристичне село Портмеріон та відомий на весь світ Стоунхендж. У заключній частині виступила Ірина Скупа (група 35А «Лікувальна справа») та розповіла історію становлення жовтого нарциса як символу Уельсу.
     Студенти креативно та творчо підійшли до удосконалення навичок публічного виступу. Після завершення заходу студент Григорій Харазов підкреслив: "Звісно, це не змагання, але я вважаю, що це виключно наша перемога. Ми були кращими за всіх!"

                                                                                                   Коброслі І.В., голова циклової комісії
                                                                                                    філологічних дисциплін

eng