Голова циклової комісії-викладач вищої категорії, викладач-методист, викладач дисциплін : «Акушерство», «Гінекологія», «Медсестринство в акушерстві», «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології», «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї », «Попередження передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини» - Резніченко Вадим Миколайович

Склад комісії:
1.Білоусова І.Д.,викладач дисциплін «Медсестринство в акушерстві», «Медсестринство в гінекології», вища категорія.
2.Байраченко Р.М., викладач дисципліни «Медсестринство в педіатрії», вища категорія, викладач-методист.
3.Бишляга А.О., викладач дисципліни «Медсестринство в педіатрії», вища категорія.
4.Голубєва Г.І., викладач дисциплін «Медсестринство в педіатрії», «Педіатрія», вища категорія.
5.Караульних Л.Т., викладач дисципліни «Акушерство», «Гінекологія» «Попередження передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини», вища категорія, викладач-методист.
6.Кучерова А.Б., викладач дисциплін «Педіатрія», «Медсестринство в педіатрії» «Невідкладні стани в педіатрії», вища категорія.
7.Маркарова С.С., викладач дисципліни «Медсестринство в педіатрії», вища категорія.
8.Мардар Т.В., викладач дисциплін «Медсестринство в педіатрії», «Ріст і розвиток людини», вища категорія.
9.Манойленко Н. М., викладач дисциплін «Педіатрія», «Медсестринство в педіатрії», «Ріст і розвиток людини», спеціаліст.
10.Писанець В.В., викладач дисциплін «Акушерство», «Гінекологія», «Медсестринство в гінекології», «Медсестринство в акушерстві», вища категорія, викладач-методист.
11.Риндіна О.Є., викладач дисциплін «Педіатрія», «Невідкладні стани в педіатрії», вища категорія.
12.Саннікова Н.М., викладач дисциплін «Акушерство», «Гінекологія», «Медсестринство в акушерстві», «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології», «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї», вища категорія, викладач-методист, кандидат медичних наук.
13.Степанчук Ю.Г., викладач дисциплін «Медсестринство в педіатрії», «Невідкладні стани в педіатрії», вища категорія, викладач-методист.
15.Тихонова Л.П., викладач дисциплін «Медсестринство в акушерстві», «Медсестринство в гінекології», «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї», вища категорія.
16. Юркул С.В., викладач дисциплін «Медсестринство в педіатрії», «Педіатрія», вища категорія, викладач-методист.
17. Юрченко А.А., викладач дисциплін «Гінекологія», «Медсестринство в гінекології», «Репродуктивне здоров’я та планування сім’ї», «Попередження передачі ВІЛ-інфекції від матері до дитини», спеціаліст.
Інші матеріали