Голова- викладач – методист вищої категорії дисциплін «Основи екології та профілактичної медицини», «Інфектологія», «Медсестринство в інфектології», «Інфекційні хвороби з основами епідеміології» Мисова Вікторія Миколаївна.

Склад комісії:
1. Веренін О.О., викладач дисциплін «Безпека життєдіяльності», «Основи охорони праці та охорона праці в галузі», вища категорія.
2. Горбашова О. К., викладач дисциплін «Дерматологія та венерологія», «Медсестринство в дерматовенерології», вища категорія.
3. Кузьміна О.С., викладач дисциплін «Інфектологія», вища категорія, викладач – методист.
4. Лапай В.С., викладач дисциплін «Інфектологія», «Медсестринство в інфектології», кандидат медичних наук, заслужений лікар України, вища категорія, викладач-методист.
5. Сєда І.В., викладач дисципліни «Основи охорони праці та охорона праці в галузі», спеціаліст.
6. Таранюк Н.В., викладач дисциплін «Епідеміологія», «Інфекційні хвороби з основами епідеміології», «Громадське здоров’я та громадське медсестринство», «Медсестринство в інфектології», - вища категорія; «Соціальна медицина та організація охорони здоров’я», - спеціаліст
7. Юзвак О.О., викладач дисципліни «Медсестринство в інфектології», вища категорія.
Сумісники :
1. Киртока Н.В., викладач дисципліни «Дерматологія та венерологія», вища категорія, викладач-методист.
2. Прилипко Н.В., викладач дисципліни «Основи охорони праці та охорона праці в галузі» вища категорія, викладач-методист.
Інші матеріали