yzobrazhenye 2022 05 31 110932524

   З метою вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка в КЗ ООБМФК був проведений перший етап XIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.
  Конкурсантам для написання робіт були запропоновані творчі завдання, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню націй, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Т. Шевченко. Перше місце в Конкурсі отримала студентка 20 групи спеціальності 223 «Медсестринство» ОПП «Сестринська справа» Зелінська Тетяна.
 У коледжі також було проведено ХХІІІ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика ‒ конкурс, який має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу. Перше місце здобула студентка 28 групи спеціальності «Фармація, промислова фармація» ОПП «Фармація, промислова фармація» Крюкова Лідія.
    Дякуємо нашим активним студентам за участь у конкурсах та бажаємо нових перемог!