Дні відкритих дверей в 2023 році: 

ДАТА: 11.03.2023р. 
ЧАС:  10.00 
ПЛАТФОРМА: ZOOM
 
ДАТА 27.05.2023р.
ЧАС: 10.00  
ПЛАТФОРМА: ZOOM 

 

АНКЕТА ВСТУПНИКА 

 

 

 

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ ВСТУП 2023

Де більш детально можна ознайомитись з описом спеціальностей? 

Детальну інформацію Ви можете отримати ознайомившись з освітньо-професійними програмами за посиланням:  http://oobmu.od.ua/index.php/2013-05-14-08-49-44/osvitno-profesiini-prohramy

Також радимо переглянути інформацію відділень: 

СТОМАТОЛОГІЯ ОРТОПЕДИЧНА 

ТЕХНОЛОГІЇ МЕДИЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ ТА ЛІКУВАННЯ 

ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ

СЕСТРИНСЬКА СПРАВА 

ЛІКУВАЛЬНА СПРАВА 

АКУШЕРСЬКА СПРАВА

Чи має право вступник  одночасно подавати заяви та приймати участь у конкурсі на навчання за кошти  бюджету та кошти фізичних осіб, на платну та бюджетну конкурсні пропозиції?

Так, вступник має право. Перше, кількість заяв вступника на різні конкурсні пропозиції та до різних закладів фахової передвищої освіти  не обмежена. Друге, в одній заяві на основну конкурсну пропозицію вступник може зазначити (вибрати в меню): «Претендую на участь у конкурсі на місця державного або регіонального замовлення і на участь у конкурсі на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб у разі неотримання рекомендації за цією конкурсною пропозицією за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням)».

Які вступні випробування після 9 класу? 

Для вступу на ОПП: Лікувальна справа, Сестринська справа, Лабораторна діагностика, Фармація, промислова фармація, зараховуються результати співбесіди. Співбесіда буде одночасно  з двох предметів: українська мова та біологія. 

Де можна ознайомитись з вимогами до мотиваційного листа та чи буде оприлюднений зразок? 

З вимогами до мотиваційного листа та зразок мотиваційного листа оприлюднений на сайті КЗ ООБМФК розділ Положення про приймальну комісію 

Чи потрібно подавати мотиваційний лист для вступу на бюджет? 

Так, для вступу на бюджет та на контракт потрібно подавати мотиваційний лист. 

Мотиваційний лист один на всі спеціальності чи на кожну спеціальність різні мотиваційні листи?

Мотиваційний лист є складовою пакета документів, які вступник подає разом з заявою. У заяві вступник вказує спеціальность (освітньо-професійну програму). Для кожної совітньо-професійної програми вступник має подавати різні заяви, і, відповідно, різні мотиваційні листи.

Подання мотиваційного листа в електронній формі передбачає завантаження вступником файлу певного формату чи вставлення тексту у відповідне поле у кабінеті  вступника?

Текст мотиваційного листа в електронній формі вступник може набрати або скопіювати у відповідне поле в ЕЛЕКТРОННОМУ КАБІНЕТІ ВСТУПНИКА.

Я можу звернутись до приймальної комісії для допомоги в створені електронного кабінету?  

ТАК, з 23 червня буде працювати консультаційний центр за адресою Княжа, 10, який створюється для допомоги вступникам  у створені електроних кабінетів. 

Які сертифікати ЗНО потрібні для вступу до коледжу? Закінчила 11 класів в 2021 році.

Для вступу на ОПП: Акушерська  справа, Лікувальна справа,  Фармація, промислова фармація зараховуються результати сертифікатів ЗНО  (2020р.,2021р.), або результат мультипредметного тесту, або  співбесіда в КЗ ООБМФК:

Чи подавати сертифікати ЗНО, чи подавати результат мультипредметного тесту,  чи проходити співбесіду в КЗ ООБМФК особисто вирішує вступник.  У разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25 відсотків

Чи враховується середній бал свідоцтва про освіту у конкурсний бал?

Ні, середній бал свідоцтва про освіту не враховується при вступі в 2023 році. 

Яка вартість навчання? 

Вартість навчання залежить від спеціальності НАТИСНУТИ для ознайомлення

Якщо я відмовився від отримання ID картки чи можу я подавати документи до вашого навчального закладу? 

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів фахової передвищої освіти абітурієнти повинні надати документ (одного з документів), що посвідчує особу, передбаченого Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство, посвідчують особу чи її спеціальний статус" (свідоцтва про народження для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 квітня 2021 року). 

Згідно листа МОН №1/9-131 від 11.03.2021 " Щодо документів вступника, які посвідчують особу та громадянство", абітурієнти, які за своїми релігійними переконаннями відмовляються від отримання паспорта громадянина України, що містить безконтактний електронний носій, подають особисто: 

  • заяву на ім'я керівника закладу освіти про дозвіл  подання свідоцтва про народження та листа територіального підрозділу Державної міграційної служби з інформацією про належність особи до громадянства України замість документа, що посвідчує особу і громадянства України  відповідно до статті 13 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус",
  • свідоцтво про народження, 
  • лист територіального підрозділу Державної міграційної служби з інформацією про належність особи до громадянства України, 
  • заяву на ім'я керівника закладу фахової передвищої освіти в довільній формі про те, що вона інформована щодо неможливості без отримання документа, який посвідчує особу і громадянство реалізувати право на отримання:
  • стипендії, 
  • студентського квитка, 
  • документа про здобуту освіту

Повний текст  листа  МОН №1/9-131 від 11. 03.2021  НАТИСНУТИ

Як мені дізнатися, який прохідний бал на бюджет  на обрану мною спеціальність?

Прохідний бал визначається щороку за результатами конкурсу, тому буде відомий після оголошення його результатів. Однак вступники можуть переглянути прохідні бали минулих років, щоб оцінити свої шанси для вступу на ту чи іншу спеціальність ВСТУП 2022

ВСТУП 2021 

ВСТУП 2020