Гуртожиток КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж», розташований за адресою: м. Одеса, вул. Радісна,17.
    Для багатьох студентів, без сумніву, гуртожиток в роки навчання стає не просто місцем проживання, а другою домівкою. Звісно, не менш вагомим чинником, ніж навчально-виховний процес, який зумовлює підготовку висококваліфікованих працівників, виховання розвиненої свідомої особистості громадянина є забезпечення належних соціально-побутових умов проживання, навчання, змістовного відпочинку і дозвілля студентів у гуртожитку. Середовище студентського гуртожитку, з одного боку, загартовує, дисциплінує характер молодої людини, надає їй можливість набуття життєвого досвіду та навичок самостійного дорослого життя, виховує вміння відповідати за своє життя, здоров'я, вчинки, з іншого - громада гуртожитку формує у студента колективізм, надає досвід співіснування в колективі, можливість відчуття ролі й значення дружньої підтримки і взаємоповаги між людьми. Все це, безумовно, сприяє успішній соціальній адаптації.
    Виховна робота в гуртожитку спрямована на підтримання зразкових побутових умов, дотримання мешканцями правил і норм проживання у гуртожитку, забезпечення активного культурного відпочинку мешканців.

 изображение viber 2023 06 11 21 35 00 318изображение viber 2023 06 11 21 35 29 640

   Гуртожиток розміщений у п’ятиповерховій будівлі коридорного та блочного типу, розрахований на 260 ліжко-місць. По плануванню гуртожиток має у складі наступні приміщення: житлові комфортні кімнати з розташуванням по 4 ліжко-місця та житлові кімнати по 2 ліжко-місця, також блочна система проживання, ізолятор, кухні, душові, санвузли, умивальні. Зберігання особистих речей відбувається в камері схову на безоплатній основі. На кожному поверсі (з другого по п’ятий поверхи) розташовані житлові кімнати. До складу блоку входять: 2 житлові кімнати (на 2 та 4 ліжка), санітарний блок (санвузол з душовою кабіною, умивальня), коридор. Кімнати обладнані всім необхідним: комфортні ліжка, приліжковими тумбами, стільцями, письмовими столами, шафами та холодильниками. Побутові приміщення для проживаючих розміщені на кожному поверсі . Кухні обладнані 2 вмивальними раковинами, 2 електроплитами, столами. На першому поверсі гуртожитку розміщені адміністративні приміщення, пральня (встановлено 2 пральні машини (згідно договору оренди – принцип самообслуговування – працює цілодобово), ізолятор (окремий блок з окремим входом) – три кімнати по 3 ліжка, душові (чоловіча та жіноча) з цілодобовим холодним та гарячим водопостачанням загального користування (згідно проєкту побудови гуртожитку). Також на першому поверсі знаходиться бібліотека та читальна зала, приміщення спортивної зали з тенісним столом. Ще на першому поверсі розташоване приміщення для проведення різноманітних гуртків.

изображение viber 2023 06 11 21 35 46 268

  Гуртожиток має централізовані мережі водопостачання, водовідведення, опалення, гаряче водопостачання – автономне – за рахунок власної електробойлерної установки в окремому спеціально відведеному приміщенні. Зміна постільної білизни проводиться систематично. По бажанню мешканців гуртожитку дозволяється використовувати особисту постільну білизну. Гуртожиток обладнаний системою безкоштовного доступу до інтернету (роутери WI-FI) на всіх поверхах та централізованою системою пожежної сигналізації. На прилеглій території гуртожитку студенти займаються благоустрієм в вільний від навчання час, висаджують кущі декоративні, квіти різних сортів , доглядають та поливають їх, де в продовж відпочинку насолоджуються красою цвітіння рослин.

изображение viber 2023 06 11 21 36 02 796 изображение viber 2023 06 11 21 36 30 415

  На прилеглій території гуртожитку розташований спортивний майданчик на якому проводяться турніри та різні спортивні змагання. Гуртожиток та прилегла територія огороджена парканом для безпечного проживання та проведення дозвілля.

изображение viber 2023 06 11 21 36 46 095

  Гуртожиток має пост охорони (цілодобовий), вхід за перепусткою, який видається мешканцям при поселенні в гуртожиток. На посту вахтера обладнана централізована кнопка «Виклик служби охорони», яка допомагає у разі випадків непередбачених обставин.
   При вході в гуртожиток встановлена стаціонарна система контролю температурного режиму мешканців. У гуртожитку працює Рада студентського самоврядування.
   Упродовж навчального року проводяться поточні ремонтні роботи виникненні з непередбачених обставин та запланованих робіт, у літній період проводяться капітальні ремонтні роботи з оновленням житлових кімнат з заміною вікон на енергозберігаючі, оновлюються меблі: шафи платтяні, столи, стільці, ліжка та матраци.

Знайомство з гуртожитком