Циклова комісія викладачів акушерсько-гінекологічних та педіатричних дисциплін провели предметні тижні, які відбулися з 08.02.2023 по 19.02.2023 у два етапи: акушерсько-гінекологічний та педіатричний.
  У рамках акушерсько-гінекологічного предметного тижня відбулись науково-дослідницькі онлайн-конференції та відкрите онлайн-засідання акушерсько-гінекологічного гуртка з теми «Безпліддя - шляхи вирішення проблеми». Проблемами конференцій були: «Акушерські кровотечі» та «Санаторно-курортне лікування гінекологічних хворих».
  У рамках педіатричного предметного тижня відбулась науково-дослідницька конференція з теми: ''Надання невідкладної допомоги дітям» та відкрите онлайн-засідання педіатричного гуртка з теми «Алергійні захворювання у дітей. Сучасні методи діагностики та лікування».
  Заходи предметних тижнів досягли своєї мети, а саме створили умови студентству до поглибленого вивчання профілюючих дисциплін; сприяли науково-практичній діяльності, пошуковій роботі, навичкам до узагальнення досвіду роботи з літературою та інтернет-ресурсами, вмінню володіти різноманітними аудиторіями та доводити матеріал; сучасному підходу до демонстрації доповідей у вигляді мультимедійних презентацій та відеоматеріалів.
  Від ім`я усього численного циклу викладачів акушерсько-гінекологічних та педіатричних дисциплін бажаю колективу нашого коледжу МИРУ!!! Плідної праці, творчої наснаги та професійних натхнень. Ні яких вірусів: ні реальних, ні віртуальних!

                                                                                         Вадим Резніченко,
                                                                                         голова циклової комісії викладачів
                                                                                         акушерсько-гінекологічних та педіатричних
                                                                                         дисциплін

 

Безымянный 1417

 

Безымянный 132