Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня — Всесвітнім днем охорони праці, для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також для того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності та інвалідності на робочому місці.
   З огляду на складну ситуацію в Україні, де багато людей змушені стикаються з прямими загрозами, які порушують їх безпеку та здоров'я, обговорення цих питань стає особливо важливим. Збройна агресія створює серйозні виклики для безпеки населення та робочого середовища. Важливо нагадувати людям про необхідність дотримання заходів безпеки, як у повсякденному житті, так і на робочому місці. Діалоги про це не лише надають інформацію та навички, але й підтримують моральне та психологічне благополуччя.
  Поняття БЕЗПЕКА сьогодні особливе. Мільйонам українців нині потрібно рятуватися від прямої загрози - агресії ворога.
    На передодні у коледжі зі студентами-випускниками було проведено онлайн-бесіду "Безпечне та здорове майбутнє праці". Такі заходи сприяють не лише попередженню нещасних випадків та професійних захворювань, але і формуванню свідомого ставлення до власної безпеки й здоров'я.
                                                                         Ірина Сєда, інженер з охорони праці  IMG 355ff8a10a0dc6b8751568807a03ce86 V