Гостьовий практикум відбувся в аптечному закладі мережі аптек "АКС" - однієї з найбільших аптечних мереж південного регіону України. Понад 20 років компанія дбає про здоров'я мешканців свого краю, постійно розширюючи свої межі.
  Гостьовий формат практикуму став чудовою можливістю для здобувачів освіти ОПП Фармація, промислова фармація поглибити і закріпити свої знання і навички в реальних умовах. Під час практикуму студенти мали можливість поспілкуватись з фахівцями своєї майбутньої галузі безпосередньо на їх робочих місцях, серед яких були випускники нашого коледжу. Вони розповіли про важливість та актуальність професії асистента фармацевта, корисні лайфхаки в роботі. Майбутніх асистентів фармацевта ознайомили зі структурою аптеки, з документацією, яка ведеться в аптеці, асортиментом, правилами зберігання лікарських засобів в аптеці, наголосивши про важливість дисциплін які викладаються в коледжі. Також студенти мали змогу під керівництвом досвідчених фармацевтів спробувати себе в ролі асистента - фармацевта, під час якого здобувачі освіти відпрацювали практичні навички роботи з реєстратором розрахункових операцій, порядком ведення книги обліку розрахункових операцій.
 Такий формат практикуму підтвердив свою актуальність і важливість щодо збільшення прагнення до засвоєння нових знань та навичок, бажання стати гідним фахівцем.

photo1708937921unnamed