З 27 по 31 травня відбувся тиждень циклової комісії медико-біологічних та морфофункціональних дисциплін. Викладач хімії Янчук Л.В. провела науково-практичну конференцію з хімії для студентів першого курсу коледжу на тему «Хімія навколишнього середовища». Студенти різних спеціальностей підготували цікаві та інформативні доповіді і дослідницькі проєкти, в яких показали, як хімія тісно пов'язана з різними аспектами людського життя.
 Також у рамках засідання анатомічного гуртка пройшла науково-практична конференція з патоморфології та патофізіології на тему «Нервова система: норма та патологія. Фізіологічні розлади нервової системи». Завідуюча анатомічного гуртка Сураєва В.С. та викладач анатомії та фізіології людини Ложнікова Л.Ф. підготували до участі студентів другого курсу ОПП «Сестринська справа» та ОПП «Лікувальна справа», які виступили з цікавими доповідями.
 Щиро дякую всім викладачам циклової комісії за участь в організації, проведенні та підготовці студентів до заходів тижня комісії.
                                                                             Ірина П’яткова, голова циклової комісії

Знімок екрана 72Знімок екрана 74

Знімок екрана 79Знімок екрана 86