Шановні викладачі, працівники та студенти!
    Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим! Для кожного з нас, Новий рік є своєрідним моментом істини, коли ми замислюємося про те, чого вдалося досягти й прагнемо, щоб рік прийдешній став для нас та наших рідних щасливим й успішним.
    Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що рік який минає був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, а завдяки зусиллям і згуртованим діям усього колективу вдалося втілити в життя найсміливіші задуми. 2020 рік був непростим, але він дав нам нові знання, цінності, професійний досвід, зробив згуртованими і зміцнив силу духу!
    Новорічні свята – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє. У ці святкові дні хочеться побажати, щоб Новий 2021 рік виправдав усі ваші самі добрі надії і прагнення. Бажаю вам міцного здоров’я, вагомих здобутків, високих цілей і безперечних успіхів. Хай у новому році вас наповнюють нові ідеї, нові задуми!
                                                                                                                      З повагою директор
                                                                                                                Василь Степанович Лапай

изображение viber 2020 12 25 20 39 45