У рамках предметного тижня циклової комісії фармацевтичних дисциплін, відбулася онлайн-конференція на тему «Фармацевтична опіка. Протоколи провізора/фармацевта».
      Відпуск лікарських препаратів може здійснюватися за допомогою автоматизованих систем, тому сам по собі не має майбутнього. І тільки спеціаліст з фармацевтичною освітою, може приносити людям користь, надаючи їм допомогу не лише відпуском ліків, а й наданням необхідної, важливої інформації про їх прийом, побічну дію або взаємодію з іншими лікарськими засобами.
      І в цьому суттєву роль відіграє фармацевтична опіка, яка надає можливість фармацевту кваліфіковано надати допомогу відвідувачу (хворому) при самодіагностиці, допомогти обрати лікарський засіб, надати інформацію про можливість профілактики захворювання.
        Конференцію підготували студенти ІІІ курсу відділення «Фармація» разом з викладачами циклу.
     Для своїх доповідей студенти обрали надзвичайно цікаві та актуальні на сьогоднішній день теми протоколів: «Профілактика захворювання на грип та ГРВІ», «Симптоматичне лікування підвищеної температури тіла у дітей з 15 років та у дорослих», «Симптоматичне лікування стресу», «Симптоматичне лікування зубного болю», та «Симптоматичне лікування печії»
    Кожна доповідь, яку підготували студенти, була розглянута не тільки відповідно заявленого алгоритму, але з урахуванням новітніх фармацевтичних тенденцій. Студенти плідно пропрацювали з протоколами, запропонували багато нових, якісних лікарських препаратів безрецептурного відпуску.

І.М. Пелехата, голова циклової

комісії фармацевтичних дисциплін

173

27.02.2021р. о 10:00 відбудеться онлайн зустріч "ВСЕ ПРО ВСТУП ДО КЗ ООБМФК"  

ПРИЄДНАТИСЯ:  

Идентификатор конференции: 836 8347 0253

Код доступа: TdGkT5

     До Міжнародного дня рідної мови було проведено семінар-практикум «Актуально: вивчаймо зміни в українському правописі», у якому взяли участь студенти 14 групи ОПП "Сестринська справа". Студенти пройшли вхідне діагностичне анкетування, ознайомилися з фаховим та нормативним інтенсивом, організували правописні батли, що допомогло їм зрозуміти основні зміни в українському правописі та замислитися над проблемою: якою ж має бути "правильна українська мова"? Яку мову ми передамо нащадкам? Даний захід стимулював студентів зрозуміти, що спадкоємність у мові - це зв'язок між поколіннями, які жили, живуть і житимуть в Україні... Тому ми повинні зберегти для наступних поколінь мову правильну, чисту й правічну!


Слова росли із rрунту, мов жито,
Добірним зерном колосилась мова.
Вона як хліб. Вона мені свята.
І кров'ю предків тяжко пурпурова...
Ліна Костенко

                                                                                              Людмила Май, методист КЗ ООБМФК,

                                                                                               кандидат філологічних наук

изображение viber 2021 02 18 13 05 33изображение viber 2021 02 18 13 05 50

 изображение viber 2021 02 18 13 08 15

     У КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» було проведено нараду зі співробітниками господарської служби. Зі вступним словом виступив заступник директора з адміністративно-господарської роботи Грицик М. Ю., він відзначив, що створення безпечних і нешкідливих умов праці, збереження життя та здоров'я співробітників та студентів є одним з найголовніших напрямів діяльності керівництва коледжу. Також з доповіддю виступила інструктор з протипожежної профілактики Володимирова В.М., вона наголосила на тому, що головне питання це питання пожежної безпеки та охорони праці, і продемонструвала фільми: «Як користуватися вогнегасниками», «Як правильно евакуюватися під час пожежі».

 изображение viber 2021 02 19 09 изображение viber 2021 02 19 09 14

изображение viber 2021 02 19 09 14 26изображение viber 2021 02 19 09 14 27

изображение viber 2021 01 21 13 26 011

  День Соборності України – свято, що відзначається щороку в Україні 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
     Долучились до цього свята й у КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж». Керівники навчальних груп разом зі студентами провели виховні години у форматі Zoom-конференції на тему «День Соборності та Свободи України. Сторінки історії», під час яких молодь обмінювалась думками про те, що сила держави – в єдності.
    Молодь – за Соборну Україну, адже ми – єдиний народ і сьогодні, і завтра, й довіку!

изображение viber 2021 01 21 17 21 14изображение viber 2021 01 21 13 26 01

изображение viber 2021 01 21 17 21 37изображение viber 2021 01 21 17 21 1444

изображение viber 2021 01 23 17 59 18

изображение viber 2021 01 23 18 01 31

       21 січня 2021 року о 13:30 відбулось засідання обласного методичного гуртка іноземних мов з розвитку навичок монологічного та діалогічного мовлення у форматі Zoom-конференції. Засідання було присвячено темі «Візит до Великобританії».
   У заході взяли участь команди з трьох коледжів, які представляли окремі регіони Великобританії. Захід був поділений на три частини. Відповідно учасники заходу отримали три завдання: привітання від команд, розповідь про визначні місця, які варто відвідати, та національні символи країни. Розповідь відбувалася у формі виступу англійською мовою.
      Під керівництвом Вероніки Володимирівни Савiнської, викладача англійської мови, наші студенти взяли активну участь у цьому заході. Григорій Харазов (група 35А «Лікувальна справа») очолив команду КЗ "Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж", Анастасія Єрмолаєва та Єлизавета Позднякова (студентки групи 31 «Сестринська справа») розповіли про дивовижну красу острова Англсi, туристичне село Портмеріон та відомий на весь світ Стоунхендж. У заключній частині виступила Ірина Скупа (група 35А «Лікувальна справа») та розповіла історію становлення жовтого нарциса як символу Уельсу.
     Студенти креативно та творчо підійшли до удосконалення навичок публічного виступу. Після завершення заходу студент Григорій Харазов підкреслив: "Звісно, це не змагання, але я вважаю, що це виключно наша перемога. Ми були кращими за всіх!"

                                                                                                   Коброслі І.В., голова циклової комісії
                                                                                                    філологічних дисциплін

eng

 

                                               Шановні викладачі, працівники та студенти!
    Прийміть мої найщиріші вітання з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим! Для кожного з нас, Новий рік є своєрідним моментом істини, коли ми замислюємося про те, чого вдалося досягти й прагнемо, щоб рік прийдешній став для нас та наших рідних щасливим й успішним.
    Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що рік який минає був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями, а завдяки зусиллям і згуртованим діям усього колективу вдалося втілити в життя найсміливіші задуми. 2020 рік був непростим, але він дав нам нові знання, цінності, професійний досвід, зробив згуртованими і зміцнив силу духу!
    Новорічні свята – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє. У ці святкові дні хочеться побажати, щоб Новий 2021 рік виправдав усі ваші самі добрі надії і прагнення. Бажаю вам міцного здоров’я, вагомих здобутків, високих цілей і безперечних успіхів. Хай у новому році вас наповнюють нові ідеї, нові задуми!
                                                                                                                      З повагою директор
                                                                                                                Василь Степанович Лапай

изображение viber 2020 12 25 20 39 45

  У рамках тижня циклової комісії природничо-математичних дисциплін, відбулася онлайн-конференція з фізики "Фізика в медицині", яку організували викладачі фізики Шапар Т.О., Вінницька В.В. та Токаренко В.І.
  Мета конференції - продемонструвати важливість вивчення фізики для майбутніх медичних працівників, вміння застосовувати отримані знання для пояснення різних методів медичної діагностики, терапії та хірургії.
    Медицина та фізика - це дві області, що постійно оточують нас у повсякденності. Щодня вплив фізики на розвиток медицини тільки збільшується, медична галузь за рахунок цього модернізується. Це призводить до того, що багато хвороб вдається вилікувати або зупинити їх поширення.
    Дякуємо всім учасникам конференції за активну участь.

изображение viber 2020 12 13 17 48 34изображение viber 2020 12 13 18 01 00

изображение viber 2020 12 13 18 00 59изображение viber 2020 12 13 18 01 03

   З метою забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді в КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» були проведені XI Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможцем ІІ(І) етапу конкурсу стала студентка 23 групи відділення "Сестринська справа" Бурлак Катерина. Та ІІ(І) етап ХХІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика перемогу отримала студентка 23 групи відділення "Сестринська справа" Буюклі Ольга.
  Висловлюємо подяку усім учасникам конкурсів за старанність, креативність та активну участь.изображение viber 2020 11 16 22 43 15изображение viber 2020 11 14 17 52 06

 

400 0 1605870628 9135

      21 листопада ми разом з усією країною відзначаємо День Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.
   Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні!

                                                                                                                Адміністрація КЗ ООБМФК