Педагогічною наукою доведено, а практикою перевірено, що розвиток особистості безперервний.
    02 жовтня 2023 року у рамках терапевтичного тижня викладачем Оленою Старшиновою був проведений позатижневий захід - відкрита лекція з елементами проблемного навчання на тему «Хвороби автономної нервової системи. Інтоксикації нервової системи».
  Здобувачі освіти активно долучалися до лекційного заняття, яке було проведено в дистанційному форматі на платформі ZOOM. Далі викладач сформулювала дві проблемні задачі, але відповідь запропонувала дати після прослуховування лекційного матеріалу. Здобувачі освіти задавали багато питань, які, на сьогоднішній день, є для них особливо хвилюючими, оскільки ми живемо в умовах постійного стресу.
    Лекція була досить активна, динамічна, студенти не просто отримали відповіді, а отримали реальні ефективні поради, які в майбутньому допоможуть вдосконалити практичні навички та вміння. Лекційне заняття супроводжувалось мультимедійною презентацією - це істотно покращувало сприйняття і осмислення питань, що викладались здобувачам освіти. Професійність викладача, співпраця з аудиторією відчувались протягом всього заняття.
  Хочеться наголосити, що хвороби автономної системи та нейроінтоксикації в умовах сьогодення – воєнний стан, втрати, стреси, для кожної людини набуває нового значення. Будемо сподіватись, що в мирний час нас не будуть турбувати ці хвороби і в нашому житті буде багато сонячних днів.
                                                            Вікторія Чернищук, голова циклової комісії
                                                            викладачів терапевтичних дисциплін

зображення viber 2023 10 02 21 11 01 714 1зображення viber 2023 10 02 21 10 59 222 1зображення viber 2023 10 02 21 11 01 038 1

                                           Шановні колеги та студенство!
   Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисників та захисниць України!
   Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.
  У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва, День захисників та захисниць України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів.
   Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.
 Сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.
Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
 Сьогодні, як ніколи, маємо дякувати нашим мужнім і непереможним захисникам та захисницям за їх героїзм, відвагу, самовідданість у боротьбі з ворогом і захисті суверенітету України. Низький уклін кожному, хто на всіх можливих фронтах захищає цілісність нашої держави. Вічна пам’ять героям, які полягли у боях, віддавши свої життя за мирне майбуття прийдешніх поколінь українців.
                                                               Василь Лапай, директор КЗ ООБМФК,
                                                               Заслужений лікар України,
                                                               кандидат медичних наук, доцент

 

                                                      Шановні колеги !

                                    Щиро вітаю з Днем працівників освіти!
    Своєю наполегливою працею в цей важкий час для України Ви продовжуєте сумлінно навчати та виховувати нове покоління, від якого буде залежати майбутнє нашої держави, рівень освіченості, життєві та моральні пріоритети.
  Дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі. Невтомний творчий пошук, самовідданість та високий професіоналізм. Нехай на благородному шляху служіння справі Вас завжди супроводжують звитяги. Хай Ваші серця зігріває людська любов, довіра і розуміння.
     Бажаю міцного здоров’я, невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!
                                                                  З повагою, Василь Лапай, директор КЗ ООБМФК,                                                           Заслужений лікар України, кандидат медичних наук, доцент

 

 

Вітання від наших студентів

   20 вересня 2023 року, здобувачі освіти нашого коледжу взяли участь у студентському забігу серед студентів міста Одеса «Подорож країною, єдиною Україною» до Міжнародного дня студентського спорту. Марафон відбувся в центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка.
  28 вересня 2023 року пройшли змагання з пляжного волейболу за програмою XXIX спортивних ігор серед навчальних закладів фахової передвищої освіти Одеської області. Команда нашого коледжу посіла IV місце.

IMG 55e6f8767144c00d3311fdd66d7074a5 VIMG 359c7f6f12c39e5960f01b900b0afe9a VIMG 98d0b4cdafcf069b890a07e93d772135 V

 

     21 вересня в Україні відзначають День миру, що співпадає з Міжнародним днем миру. Цей день, заснований Організацією Об’єднаних Націй у 1981 році, присвячений зміцненню ідеалів миру як всередині, так і між усіма націями та народами.
   Зараз питання миру актуальне, як ніколи. Керівники академічних груп та здобувачі освіти нашого коледжу долучилися до святкування та провели виховні години, де підняли питання проблем миру та способів їх вирішення.
   Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І з лютого 2022 року Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.
   Цей день - не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже другий рік триває жорстока і кривава війна. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру.
  Кожен українець мріє про перемогу і якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою і світле майбутнє дітей, про загоєння болючих ран у людських серцях.
  Найбільше у світі щастя - це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат.

IMG e50ddde33c0aa5197003a492a3058c91 VIMG adcfa408f0fb7cde769a2b2475c5374f VIMG 9ac0641af4f6185126b3d5cef13120a3 V

 

 

  16 вересня 2023року своє професійне свято відзначають фармацевти України.
  Надскладні та вкрай небезпечні випробування випали на долю кожного жителя України.
 Другий рік поспіль День фармацевтичного працівника нам доводиться відзначати в умовах повномасштабної війни. Фармацевти України мужньо, як на передовій, так і в тилу виконують свою мирну місію — забезпечують воїнів і населення лікарськими засобами.
  За роки існування фармацевтичного відділення в КЗ ООБМФК випущені тисячі спеціалістів, що працюють у фармацевтичній галузі не тільки в Україні, а й за кордоном. Ми дуже пишаємося нашими випускниками. До Дня фармацевта була проведена конференція присвячена фармацевтичним династіям нашого коледжу. І це не просто випускники, це династії, що продовжують зберігати традиції фармації та передавати їх з покоління до покоління.
  Щиро вітаємо Всіх з професійним святом. Бажаємо Вам та вашим рідним міцного здоров'я, професійних досягнень, благополуччя, щастя, любові і здійснення найсміливіших мрій.
Вітаю з днем прекрасним,
Найкращий фармацевт.
Хай випише життя щасливий,
Яскравий, радісний рецепт.
Зі святом вас, шановні колеги, з Днем фармацевтичного працівника України!

IMG 20230924 225343 567IMG 20230924 225357 733

 

  Щорічно в другу суботу вересня весь світ, і Україна – не виняток, відзначає Всесвітній день надання першої медичної допомоги. У 2023 році він випадає на 9 вересня. Цей день покликаний підвищувати обізнаність та навчати людей навичкам надання першої медичної допомоги при нещасних випадках або в екстрених ситуаціях. За твердженнями медиків, 20 зі 100 загиблих людей внаслідок аварій та інших подій могли бути врятовані, якби їм вчасно надали невідкладну медичну допомогу.
   У цей день керівниками академічних груп у форматі Zoom-конференції були проведені години спілкування зі здобувачами освіти. Зокрема, висвітлювались актуальні на сьогодні питання надання першої допомоги при пораненнях та при втраті свідомості. Основні теми розглядалися під кутом воєнних подій. Також розглядалось техніка надання першоï медичноï допомоги при кровотечi та зупинці серця.

IMG 20230924 223736 762IMG 20230924 223745 898

  31 серпня відбулось перше в 2023-2024 навчальному році засідання педагогічної ради коледжу.
   З вітальним словом звернувся директор коледжу Василь Лапай. Новий навчальний рік – це початок великої праці педагогів у формуванні національної свідомості молодого покоління.
   Продовжили засідання педради, привітавши колег почесними грамотами та подяками від ради директорів ЗФПО Одеської області.
   Далі відповідно до порядку денного Василь Лапай коротко доповів про виконану роботу в коледжі за літній період, провів аналіз вступної кампанії 2023 року. Цьогорічний вступ можна вважати успішним, оскільки повністю виконані ліцензійні обсяги з усіх спеціальностях. Директор подякував усім працівникам, які доклали зусиль та працювали над профорієнтаційною роботою в коледжі.
  Наступним виступила заступник директора з навчальної роботи Тетяна Мокієнко, яка розповіла про особливості організації освітнього процесу під час воєнного стану, а також поетапно роз’яснила графік освітнього процесу.
   Насамкінець директор коледжу побажав усім тихих робочих днів, міцного здоров'я, спокійного і мирного неба над головою. Віримо в ЗСУ і Перемогу!

IMG 8dd1e09a3d01961d7408aecdc9bfdc17 VIMG bc5d555fc8065a3e91837b50c8800790 VIMG ff5c03f27d5b799a0629ba7cac30b8f8 V

   1 вересня 2023 року у КЗ ООБМФК засобами інформаційно-комунікативних технологій ZOOM керівники академічних груп провели зустріч зі здобувачами освіти та першу виховну годину «Ми українці: честь і слава незламним».
   Багато років Україна виборювала свою незалежність, а з 2014 року кров’ю. Нажаль, про Україну в світі знали мало. Лише з 24.02.2022 року, після повномасштабного в вторгнення російських окупантів, про Україну заговорив весь світ. Українці наполегливо та вперто захищають свою рідну землю і нам допомагають усі небайдужі. Зараз Україну знає весь Світ і славлять її українці – сини й дочки, батьки й прадіди!
   У рамках зустрічі керівники академічних груп також познайомили студентів з формами та напрямами роботи коледжу протягом 2023-2024 н.р., надали розклад онлайн занять, запропонували корисні посилання на електронні версії підручників.

изображение viber 2023 09 08 10 18 39 182изображение viber 2023 09 08 10 18 38 718