До Дня захисників і захисниць України в КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» було проведено конкурс відеопривітань серед студентів І курсу коледжу. Перегляд відео здійснювався в онлайн форматі, а голосування проводилось через Google forms.
Студенти креативно та з артистизмом підійшли до виконання завдання, проявили сумління в оформленні своїх робіт.
Підсумки конкурсу: І місце – 15А, 18 і 10 групи
                                ІІ місце – 19, 17 і 12 групи
                                ІІІ місце – 14, 15 і 16 групи
                                ІV місце – 11, 14А і 13 групи
Дякуємо всім учасникам!

изображение viber 2021 10 18 00 21 55 776изображение viber 2021 10 18 00 25 20 391

        14.10den zakhysnyka1 1024x576                                               

                                                        Шановні колеги та студенство!
      Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисників та захисниць України! Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.
    У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва, День захисників та захисниць України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів.
     Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.
   Сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним.
    Історія зберігає багато свідчень того, як вищою волею Пресвята Богородиця боронила наш народ, надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.
  У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та  незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

  •                                                                                   Василь Лапай, директор КЗ ООБМФК,
  •                                                                                   Заслужений лікар України,
  •                                                                                   кандидат медичних наук, доцент

  У рамках святкування щорічного Міжнародного дня студентського спорту, студенти КЗ«Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» взяли участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході серед молоді Одещини. Програма заходу передбачала демонстрацію презентаційних майданчиків сучасних видів рухової активності, проведення різноманітних спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, майстер-класів з видів спорту.
       Дякуємо студентам, які взяли участь у заході.

изображение viber 2021 09 20 15 05 15 325изображение viber 2021 09 20 16 40 15 014

    images 1         жовтень                               

                                                    Шановні колеги!
      Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!
     Бажаю усім Вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання!Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!
      З професійним святом!

                                                                                                В.С. Лапай, директор КЗ ООБМФК,
                                                                                                Заслужений лікар України, кандидат
                                                                                                 медичних наук, доцент

    Студенти КЗ ООБМФК приєднались до Міжнародної акції Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», яка проходить щороку в третю суботу.
   Було проведено заходи з благоустрою території гуртожитку та прилеглої до нього території . Учасники акції висадили квіти та дерева навколо гуртожитку, провели прибирання території, очистили газони з метою поліпшення стану довкілля.
    Дякуємо студентам, які знайшли час долучилися до акції.

изображение viber 2021 09 15 20 25 56 028изображение viber 2021 09 15 20 25 55 619

 

       Без названия31

                                                  Шановні першокурсники, студенти, викладачі!

      Вітаю Вас з початком 2021-2022 навчального року. А першокурсників з посвятою у студенти. Переконаний, що вони берегтимуть і розвиватимуть славні традиції, що склалися в нашому коледжі, своїми гідними справами підтримуватимуть його престиж. День знань - це радісна зустріч зі студентами та новий етап в кропіткій, серйозній роботі, від якої залежить майбутнє медичної галузі. Нехай новий навчальний рік буде плідним і вдалим. Ставайте кращими в навчанні, щоб потім стати кращими у своїй професії. Ставте перед собою високі цілі і гордо несіть звання студента. Випускники КЗ «Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж» вносять величезний вклад в розвиток медицини, сумлінно дбають про хворих, повертають їх здоров’я, а нерідко й життя, підвищують кваліфікацію у вишах, очолюють медзаклади, працюють на керівних посадах в державних органах різного рівня, успішно займаються бізнесом. Наше завдання - зберігати ці традиції, забезпечувати підготовку висококваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців для лікувальних закладів.
    1 вересня - особливий день в житті кожного викладача. Всі ми відчуваємо радісне хвилювання від очікування першої зустрічі з новими студентами, велике бажання зануритися в атмосферу молодості і передати безцінний досвід юнакам і дівчатам, що визначили свій професійний шлях в сфері медицини. 1 вересня - це символ нових починань і ідей, перспектив і можливостей, що відкриваються перед кожним з нас.
   Ми бажаємо Вам творчого натхнення! Викладачам - допитливих студентів і професійних досягнень! Студентам - відмінного навчання, змістовного студентського життя, нових відкриттів і перемог! Від щирого серця бажаю всім творчих успіхів, міцного здоров’я і щастя! Нехай цей навчальний рік запам’ятається всім яскравими і цікавими подіями і справами.
                                                                                                                                                                                                                                             Василь Степанович Лапай,
                                                                           директор КЗ ООБМФК,
                                                                          кандидат медичних наук, доцент,                                                                                       Заслужений лікар  України