У період з 6 по 10 березня 2023 року в нашому коледжі було проведено Предметний тиждень циклової комісїї викладачів філологічних дисциплін.
  Предметний тиждень – це завжди очікування чогось цікавого та незвичайного, але водночас це нелегка праця, щоб організувати та провести низку заходів.
  Викладачі циклової комісії поставили за мету донести до здобувачів освіти красу і багатство рідної та іноземної мов, української та зарубіжної літератури. Місія предметного тижня – розвивати мовленнєві здібності здобувачів, збагачувати словниковий запас, сприяти самореалізації. Активними учасниками заходів були студенти усіх спеціальностей.
  Були проведенні такі заходи з іноземної мови: вікторина під назвою «Just a Piece of Cake!» зі студентами 19-А групи під керівництвом викладача іноземної мови Коваль К. В. Головну мету вікторини було досягнуто, а саме: розширити знання здобувачів освіти про Великобританію та Північну Ірландію, її культурне, соціальне та політичне життя; сформувати повагу до традицій британців та ірландців, а також дбайливо ставитися до мови, яка вивчається.
   Відкрите онлайн-заняття з англійської мови «English is interesting» зі здобувачами 12 групи під керівництвом викладача іноземної мови Івакіної К. М. Для кращого результату були задіяні: емоційна, образна та словесно-логічна види пам’яті. Здобувачі освіти запам’ятовували слова та їх правильну вимову під час роботи з малюнками на дошці в Zoom, опрацьовували цю ж лексику в тексті та сприймали її на слух під час говоріння.
 Було проведено конференцію та конкурс кросвордів: «Захворювання органів дихальної системи та їх профілактика». Мета конференції – розвивати навички говоріння, читання, навички публічного виступу та ораторського мистецтва. Здобувачі освіти показали добрі знання з медичної термінології, анатомії та фізіології людини. Для проведення заходу були задіяні здобувачі освіти спеціальностей «Сестринська справа» та «Акушерська справа» під керівництвом викладачів дисципліни «Англійська мова за професійним спрямуванням» Савінської В.В., Нерубащенко І.А., Орловської Л.І.
  9 березня 2023 року відзначили 209 річницю від Дня народження національного і світового генія, поета, художника, прозаїка, мислителя, етнографа, живописця, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.
  Студенти коледжу долучилися до вшанування пам'яті Кобзаря, взявши участь під керівництвом викладача Гук О.В. у студентській науково-літературній конференції «Тарас Шевченко і кобзарство» та конкурсі читців поезії Тараса Шевченка «У кожній думці Кобзаря живе могутня Україна». Для проведення заходу були задіяні здобувачі освіти спеціальностей «Сестринська справа», «Лікувальна справа», «Стоматологія ортопедична».
    Викладачі Шиндор А.В., Лєвітєс О.Г. зі здобувачами 15А, 24А групи провели круглий стіл на тему «Актуальні питання літератури. Виклики сьогодення», де здобувачі освіти не лише поділилися власними уподобаннями, а й обговорили, чого вимагає література сьогодні та які теми актуально висвітлювати в творах українських та зарубіжних письменників, щоб вони залишалися популярними серед молоді.
  Викладачі циклової комісії змогли продемонструвати якісну підготовку до запланованих заходів, застосовували нові педагогічні технології та найрізноманітніші форми роботи, якими вони послуговуються у повсякденній роботі з метою розвитку креативності здобувачів освіти.
Дякуємо викладачам за професіоналізм та самовіддачу.

                                                                                Ірина Коброслі, голова циклової комісії
                                                                                викладачів філологічних дисциплін

изображение viber 2023 03 07 10 51 58 326изображение viber 2023 03 07 11 31 03 259изображение viber 2023 03 10 14 57 50 671изображение viber 2023 03 09 15 44 33 779photo 2023 03 11 18 39 06photo 2023 03 11 18 38 53