27 квітня 2023 року на онлайн-платформі ZOOM відбулась II Обласна науково-практична студентська конференція «ЛЮДИ ТА КРАЇНИ, ЩО ДОПОМАГАЮТЬ УКРАЇНІ ПІД ЧАС ВІЙНИ», на якій були представлені презентаційні доповіді здобувачами освіти. Велику увагу було приділено колосальній допомозі всіх небайдужих людей до проблем війни, а також було показано згуртованість та підтримку різних організацій та країн щодо надання найнеобхідніших засобів постраждалим. У конференції взяла участь спеціальний гість – Анастасія Смірнова, волонтер, яка з початку війни активно допомагає Оперативному командуванню "Південь", ЗСУ.
   У студентській конференції від нашого навчального закладу взяли участь здобувачі освіти спеціальності «Медсестринство», а саме:
 студентка I курсу Бамбула-Антонюк Віталіна Олександрівна, викладач Коваль К.В. Тема доповіді «SUPPORTING UKRAINE THROUGH THE WAR»;
 студентка II курсу Жумайло Валерія Володимирівна, викладач Савінська В.В. Тема доповіді «COUNTRIES THAT HELP UKRAINE».
   Студенти гідно представили наш навчальний заклад та показали високі знання з іноземної мови та обізнаність з обраних тем.
  Студентська конференція пройшла в дружелюбній атмосфері, виступи учасників були емоційними. Відчувалася велика гордість за молоде покоління України. Щира вдячність усім учасникам!
                                                                 Ірина Коброслі, голова циклової комісії
                                                                 викладачів філологічних дисциплін

photo 2023 04 27 09 51 19photo 2023 05 01 13 22 10

photo 2023 05 01 15 04 57photo1682936843