За ініціативою директора Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОДА Наталії Одарій-Захар’євої 30 травня 2023 року відбувся Регіональний студентський форум «Мультидисциплінарний підхід до реабілітації: актуальність та перспективи», в якому взяли участь здобувачі освіти нашого коледжу.
    Захід відбувся на базі ДУ «Український НДІ медичної реабілітації та курортології МОЗ України» із залученням провідних фахівців регіону у сфері фізичної та реабілітаційної медицини.
     Мета Форуму – ознайомити студентів із організаційними та нормативно-правовими основами надання реабілітаційної допомоги, особливостями роботи в мультидисциплінарній реабілітаційній команді; основами лікарської спеціальності «лікар фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ)»; сучасними методами надання реабілітаційної допомоги в реабілітаційних центрах, відділеннях, у т.ч. санаторно-курортних закладах.
  Форум пройшов у якості живого спілкування між спікерами та студентами, які активно задавали цікавлячі їх питання у сфері мультидисциплінарного підходу до реабілітації, організації реабілітаційної допомоги в Україні, фізичної терапії, апаратної фізіотерапії та бальнеотерапії (розділ водолікування, що вивчає лікувальну й профілактичну дію мінеральних вод, доцільність та недоцільність їх призначення хворим, а також методи їх застосування).
    Після обговорення студенти мали гарну нагоду відвідати виставку мінеральних вод України та продегустувати мінеральні води кожного регіону. Дякуємо Департаменту охорони здоров'я Одеської ОВА і особисто Наталії Одарій-Захар'євій за організацію та проведення Форуму.

изображение viber 2023 06 03 22 56 53 017изображение viber 2023 06 03 22 56 52 886