изображение viber 2023 06 02 16 39 41 052

 

  За ініціативою Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОВА та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 2 червня 2023 року відбулась конференція на тему: «Здорова дитина – майбутнє сильної держави».
   У заході взяли участь профільні фахівці Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОВА на чолі із директором Наталією Одарій-Захар’євою, директор Василь Лапай, викладачі та студенти випускного курсу нашого коледжу, профільні спеціалісти, лікарі закладів охорони здоровʼя Одеського регіону. Конференція відбулась, як онлайн так і офлайн.
  Під час заходу були розібрані такі теми:
- рідкісні клінічні випадки, з якими стикаються лікарі на практиці;
- наслідки коронавірусної хвороби для дитячого населення;
- медична допомога новонародженим, які народилися передчасно;
- аспекти комунікації лікарів у наданні медичної допомоги дітям з інвалідністю;
- орфанні захворювання дітей раннього віку з порушенням метаболізму. Клінічний випадок хвороби Гірке у дитини 5 місяців;
   Також відбувся тренінг з профілактики дитячого травматизму. У звʼязку із війною, в Україні з'явилися травми у дітей, нехарактерні для мирного часу – мінно-вибухові травми та вогнепальні поранення. На характер таких травм та особливості надання медичної допомоги дітям звернув особливу увагу під час конференції хірург-ординатор мобільного госпіталю Дмитро Самофалов.

РИС 1

РИС 2

РИС 3