16 червня 2023 року на базі нашого коледжу відбулось підсумкове засідання Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Одеської області. 
    На порядку денному: 
   1. Звіт голови Ради директорів ЗФПО Одеської області Дидишка Й.Й. про роботу у 2022-2023 н.р.
   2. Профорієнтаційна робота як один із головних чинників успішної вступної кампанії у коледжі. (З досвіду роботи колективу КЗ ООБМФК. Доповідач: Ящук О.В. – заступник директора з виховної роботи)
  3. Про оформлення документів на призначення іменних академічних стипендій Верховної ради України здобувачам фахової передвищої освіти Одеської області. (методист Ради директорів ЗФПО Одеської області - Зелінська С.В.)
    Привітала присутніх з завершенням навчального року і початком вступної кампанії начальник управління Державної служби якості освіти в Одеській області Малік М.В., яка акцентувала увагу на важливості процедури акредитації освітніх програм, що дає можливість  закладам освіти визначити свої сильні і слабкі сторони, посилює довіру до фахової передвищої освіти в Україні, сприяє інтеграції закладів освіти до Європейського освітнього простору.
   Велику увагу аудиторії привернув виступ заступника директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Абозіної Т.М., яка звернула увагу на проблеми, які існують в фаховій перед вищій освіті в Україні та в Одеській області зокрема, наголосила на можливостях їх вирішення. 
   У своєму звіті Дидишко Й.Й. наголосив, що не зважаючи на те, що 2022-2023 н.р. ми прожили в складних умовах, але  і в цей період спільні зусилля були спрямовані на подальший розвиток освітньої галузі, були проведені заходи щодо забезпечення якості освіти, продовжується підготовка висококваліфікованих фахівців, запроваджуються нові підходи з метою покращення рівня знань, навичок, особистісних і професійних компетенцій випускників, здатних ефективно працювати та підвищувати свій рівень впродовж життя. 
  Продовж роботи директори закладів фахової передвищої освіти Одещини поділились кращим досвідом роботи, обговорили особливості вступної кампанії, визначили проблеми, на які ми можемо впливати та вирішувати, намітили плани і перспективи на майбутнє.
изображение viber 2023 06 20 22 16 19 388изображение viber 2023 06 20 22 16 19 068
изображение viber 2023 06 20 22 16 20 298изображение viber 2023 06 20 22 16 19 780