21 вересня в Україні відзначають День миру, що співпадає з Міжнародним днем миру. Цей день, заснований Організацією Об’єднаних Націй у 1981 році, присвячений зміцненню ідеалів миру як всередині, так і між усіма націями та народами.
   Зараз питання миру актуальне, як ніколи. Керівники академічних груп та здобувачі освіти нашого коледжу долучилися до святкування та провели виховні години, де підняли питання проблем миру та способів їх вирішення.
   Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І з лютого 2022 року Україна величезною ціною бореться проти російської агресії, щоб наші нащадки ніколи не знали війни.
   Цей день - не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні вже другий рік триває жорстока і кривава війна. Ми пережили стільки випробувань і втрат, що справді можемо сказати, що як ніхто розуміємо цінність миру.
  Кожен українець мріє про перемогу і якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою і світле майбутнє дітей, про загоєння болючих ран у людських серцях.
  Найбільше у світі щастя - це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат.

IMG adcfa408f0fb7cde769a2b2475c5374f VIMG 9ac0641af4f6185126b3d5cef13120a3 V