Педагогічною наукою доведено, а практикою перевірено, що розвиток особистості безперервний.
    02 жовтня 2023 року у рамках терапевтичного тижня викладачем Оленою Старшиновою був проведений позатижневий захід - відкрита лекція з елементами проблемного навчання на тему «Хвороби автономної нервової системи. Інтоксикації нервової системи».
  Здобувачі освіти активно долучалися до лекційного заняття, яке було проведено в дистанційному форматі на платформі ZOOM. Далі викладач сформулювала дві проблемні задачі, але відповідь запропонувала дати після прослуховування лекційного матеріалу. Здобувачі освіти задавали багато питань, які, на сьогоднішній день, є для них особливо хвилюючими, оскільки ми живемо в умовах постійного стресу.
    Лекція була досить активна, динамічна, студенти не просто отримали відповіді, а отримали реальні ефективні поради, які в майбутньому допоможуть вдосконалити практичні навички та вміння. Лекційне заняття супроводжувалось мультимедійною презентацією - це істотно покращувало сприйняття і осмислення питань, що викладались здобувачам освіти. Професійність викладача, співпраця з аудиторією відчувались протягом всього заняття.
  Хочеться наголосити, що хвороби автономної системи та нейроінтоксикації в умовах сьогодення – воєнний стан, втрати, стреси, для кожної людини набуває нового значення. Будемо сподіватись, що в мирний час нас не будуть турбувати ці хвороби і в нашому житті буде багато сонячних днів.
                                                            Вікторія Чернищук, голова циклової комісії
                                                            викладачів терапевтичних дисциплін

зображення viber 2023 10 02 21 11 01 714 1зображення viber 2023 10 02 21 10 59 222 1зображення viber 2023 10 02 21 11 01 038 1