Не зважаючи на нелегкий час для нашої країни, в нашому коледжі триває напружена, але неймовірно цікава освітня та науково-методична робота. З великим захопленням здобувачі освіти та викладачі брали участь у тижні циклової комісії хірургічних дисциплін, що відбувся в дистанційному форматі за допомогою сервісу ZOOM та YouTube. У його межах було проведено відкрите лекційне заняття на тему «Гемостаз» викладачем В. І. Решетовим.
  Заняття проведено згідно робочої навчальної програми у відповідності до методичної розробки. Дотримані вимоги щодо організаційного етапу заняття, актуалізації та перевірки початкового рівня знань здобувачів освіти. Теоретичний рівень викладання матеріалу відповідає плану заняття. Питання теми висвітлені логічно, послідовно, доступно. Студенти активно працювали під час заняття, відповідали на запитання, вирішували тестові завдання, розв’язували ситуаційні задачі.
   А також викладач вищої категорії, викладач-методист І. В. Березовенко провела майстер-клас на тему «Використання інтерактивних завдань для самоконтролю здобувачів освіти під час вивчення «Медсестринство в хірургії» та упорядкування методичних матеріалів та посилань».
 Кульмінацією тижня стала Студентська науково-практична конференція, яка відбулася на платформі ZOOM. У ній взяли участь здобувачі освіти випускних груп та викладачі циклової комісії хірургічних дисциплін.
 Дякуємо голові циклової комісії В.І. Решетову та всім організаторам і учасникам тижня за плідну й потрібну роботу!
                                                                                     Людмила Май, методист коледжу

Знімок екрана 164Знімок екрана 175

IMG f5c8e1894736a1fcc257f9a394e9171a VIMG 3edfc8cef4c620c7d05c6dda1a1f2453 V