14 листопада 2023 року відбулась онлайн-зустріч Малаховської Ірини - директора з персоналу мережі аптек “Сім'я Аптек FARMACIA” зі здобувачами освіти спеціальності 226 Фармація, промислова фармація та викладачами циклової комісії фармацевтичних дисциплін КЗ ООБМФК.
    Ця мережа аптек є однією з провідних фармацевтичних компаній, до якої входять “Аптека Гаєвського і Поповського”, “Сім'я Аптек FARMACIA”, “Аптека від складу”, “Центральна гомеопатична аптека”, “Будем здорові разом”.
    Для здобувачів освіти спеціальності 226 Фармація, промислова фармація зустрічі та спілкування з роботодавцями дають змогу побачити перспективи майбутньої професії, стимулюють набути компетенцій, умінь та навичок, які необхідні, щоб стати конкурентоспроможними фахівцями.
    Роботодавці мережі аптек “Сім'я Аптек FARMACIA”, зацікавлені в компетентних фахівцях, беруть активну участь в освітньому процесі для забезпечення якості освітньо-професійної програми “Фармація, промислова фармація”.
  Такі зустрічі є дуже корисними як для роботодавців, так і для здобувачів освіти. Це найліпший спосіб інформування студентів нашого коледжу спеціальності 226 Фармація, промислова фармація про можливість працевлаштування й кар’єрного зростання.

                                                                       Стелла Варгаракі, завідувач відділення                        

13