18 травня  у КЗ «Одеське обласне базове медичне училище» відбудеться День відкритих дверей. Запрошуємо майбутніх абітурієнтів та їх батьків ознайомитися з правилами вступу у 2019 році, спеціальностями, умовами та  можливостями навчання в КЗ ООБМУ. Початок об 10 годині в актовій залі за адресою: вул. Садова,1

216207

„Учітесь, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь...”
Т. Г. Шевченко

На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Шевченка. 9 березня минає 205-а річниця від його дня народження, а 10 березня – 158- а річниця смерті.
Ці дві дати – світла і трагічна – в уяві кожного українця переплітаються у вінок щемної синівської любові до нашого духовного батька, людини-велета, котра все життя поклала на вівтар служіння своєму народові, його захисту й возвеличення.

Глибинний зміст містить знамените кредо поета, котре й нині не втрачає своєї актуальності:
«Благослови той день і час,
Коли прослалась килимами
Земля, яку сходив Тарас
Малими босими ногами…»
Серед тих видатних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена безмежної любові до рідного краю, Т.Г. Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким шаленим завзятям та відданістю захищав свободу й незалежність батьківщини, честь та гідність українського народу. Безсмертне ім’я великого поета і художника Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, яка присвятила своє життя просвітницькій діяльності, відродженню та збагаченню національної культури України.
Весь свій могутній талант Тарас Григорович Шевченко присвятив служінню народові. І сьогодні, живучи у вільній незалежній державі, ми з гордістю згадуємо великого Кобзаря. Бо він увібрав у себе безсмертне дихання душі. Бо він такий великий і незбагненний, як життєдайний дощ, як весняний вітер, як ясне сонце, як щедра рідна земля. З минулого віку й до наших часів, а далі – у майбутнє, у нові віки.
Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові.
Пам’ятаймо заповіт Траса Григоровича Шевченка бути єдиною дружньою родиною!

 

Л.М. Май, голова циклової комісії  філологічних дисциплін,

кандидат філологічних наук

 

Дорогі наші, любі жінки!
10 mainВід нашого студентського колективу ми сердечно вітаємо з весняним святом - 8 Березня! Жінка завжди була втіленням добра і ніжності, уособленням весни і краси, берегинею сімейного вогнища.
Висловлюємо щиру подяку жінкам – працівникам нашого училища, які є високопрофесійними педагогами та надійними помічниками, за Вашу активну життєву позицію, повсякденну турботу про нас, студентів. Домагаючись успіхів в різних сферах професійної діяльності, саме жінки беруть активну участь у розвитку культури, освіти та охорони здоров'я.
Отже, любі жінки, нехай ваші серця завжди будуть наповнені душевною гармонією, а вашими незмінними супутниками стануть тепло і турбота членів сім'ї, взаєморозуміння колег, повага студентів і щирість оточуючих! Від щирого серця бажаємо Вам здоров'я, благополуччя, любові, надії, сил і натхнення! 

З повагою, Студентська рада КЗ ООБМУ

20.02.2019 року студенти  випускної групи відділення «Фармація»  разом з викладачами відвідали тренінг -практикум для фармацевтів організований ГК «МедЕксперт». 

В межах довгострокового навчального проекту циклової комісії виклалачів терапевтичних дисциплін та за підтримки Одеської обласної організації Товариства Червоного Хреста, студентом 211 групи сеціалізації «Лікувальна справа» Ігорем Яницьким був проведений майстер-клас з кардіо-пульмональної реанімації (CPR).

     На передодні Новорічних свят, до Дня Святого Миколая Студентською радою училища організований та проведений благодійний ярмарок, отримані кошти з якого передані дитячому будинку № 3 «Сонечко». У ярмарці із великим бажанням і задоволенням брали участь усі студенти.

     Кожний рік 17 листопада студенти святкують офіційний день студента . Це свято асоціюється з молодістю , романтикою та веселощами. Взагалі це свято , пішло з Чехословаччині, під час другої вітчизняної війни зв’язане з трагічними подіями.

     Наприкінці квітня в Одеському обласному базовому медичному училищі традиційно проводяться заходи з вшанування пам`яті загиблих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС.

     Студенти ООБМУ , група №19, відділення "Стоматологія ортопедична" (класний керівник Демчук М.І.), 9 квітня відвідали військово-історичний захід, присвячений 73-й річниці визволення м.Одеси від німецько-фашистських загарбників.