В актовій залі у корпусі 3, на вулиці Садовій, 1 відбулася конференція з медичної генетики. Підготувала і провела цей захід викладач мікробіології та медичної генетики , викладач вищої категорії Маріна Н.М , а також студенти 112 групи ОПП «Акушерська справа» Жукова Дар’я, Кирилюк Владислава, Кичак Ярослава, Малишева Єкатерина, Нелюк Дар’я, Савельєва Дар’я, Фуштей Єлизавета, Кокун Єкатерина, Двоєнкіна Віта та 37 групи ОПП «Технології медичної діагностики та лікування» Радулова Ольга.

ФОТО САЙТ

Тематика конференції була цікава – це діагностика та профілактика таких спадкових хвороб як синдром Дауна та муковісцидоз, генетично модифіковані продукти –за та проти, а також механізми раку, нові досягнення у лікуванні цієї хвороби.

Відкрите практичне заняття з дисципліни
«Основи паразитології та ентомології»
Другого грудня у корпусі на вул. Садовій у кабінеті № 6 викладачем паразитології та гістології Марушевською В.В було проведено відкрите практичне заняття зі студентами 37 групи І бригади спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» освітньо-професійної програми «Лабораторна діагностика» з теми : «Власне круглі черви. Клас Нематоди». Викладач дуже майстерно ознайомила студентів та викладачів з сучасними методами лабораторної діагностики найбільш поширених гельмінтозів таких як аскаридоз, трихоцефальоз та ентеробіоз.
Студенти –майбутні лаборанти активно приймали участь, готували та вивчали під мікроскопом мікропрепарати з яйцями гельмінтів , які виготовили власноруч з матеріалу під-час заняття.

11FB IMG 1575616327072

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, військових традицій українського народу та з нагоди відзначення в Україні Дня захисника України  у гуртожитку проводився культурно-просвітницький захід «Мужність і відвага скрізь покоління».

изображение viber 2019 10 15 11 10 30

4 жовня 2019 року в Одесі відбулась урочиста конференція присвячена 20-ти річчю з дня створення  Асоціації медичних сестер Одеської області

Шановні викладачі КЗ «Одеського обласного базового медичного училища»!

     Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до студентів і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь зі студентами. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх студентах. Бажаю Вам, дорогі викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

В.С. Лапай,

Директор КЗ ООБМУ,

Заслужений лікар України,

кандидат медичних наук

     Україна багата річками і пропонує любителям активного відпочинку на воді великий вибір унікальних маршрутів для сплавів. Але Південний Буг в топі найпопулярніших річок для рафтингу і це не випадково.
Приголомшлива своєю красою природа і каньйон Південного Бугу залишає масу вражень у тих, хто вперше знайомиться з цими краєвидами. Це прекрасна можливість зіткнутися з первозданною природою однієї з найдавніших ділянок суші в Європі.

2

До уваги першокурсників!

30.08.2019, 31.08.2019, 01.09.2019

ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК

за адресою вул. Радісна, 17

При собі мати:

- копію паспорту;

- копію ідентифікаційного кода;

- фотокартки 3х4 – 2 шт;

- довідка від дерматолога.

Урочиста посвята в студенти відбудеться 02.09.2019р о 9.00 за адресою вул.Садова, 1

Шановні колеги!

Перша педрада 2019-2020 н.р. відбудеться 30 серпня о 10 годині у актовій залі за адресою: Садова,1.

Адміністрація

1 58

Видача підручників відбудеться:

28.08.2019р.

29.08.2019р.

30.08.2019р.

з 10.00. до 16.00

 

Підручники видаються особисто студентам!!!

вул.Пушкінська, 4

ОПП Лікувальна справа

ОПП Сестринська справа

ОПП Фармація, промислова фармація

ОПП Стоматологія ортопедична

Радісна,17

ОПП Лабораторна діагностика

ОПП Акушерська справа