На виконання наказу Міністерства освіти і науки від 05.12.2019 року № 1002-л, з метою проведення акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Акушерська справа» спеціальності 223 Медсестринство з 09.12.2019 року в комунальному закладі «Одеське обласне базове медичне училище» розпочала роботу експертна комісія Міністерства освіти та науки України у складі:

Голова комісії : - Сарапук Ігор Володимирович - доцент кафедри пропедевтики внутрішньої медицини Івано-Франківського національного медичного університету, кандидат медичних наук, доцент;

член комісії: -     Юрченко Лариса Віталіївна - заступник директора з навчальної роботи Комунального вищого навчального закладу I рівня акредитації Полтавської обласної ради «Кременчуцький медичний коледж» імені В.І. Литвиненка, викладач-методист вищої категорії

План роботи:

09.12.2019р.— знайомство з колективом навчального закладу, написання експертних контрольних робіт відповідно       графіку, огляд кабінетів та методичного забезпечення дисциплін;

10.12.2019р.— Проведення експертних комплексних контрольних робіт відповідно       графіку, продовження огляду кабінетів та навчально-методичної документації. знайомство з інфраструктурою навчального закладу.

11.12.2019р.— Оформлення експертних висновків. Заключна нарада з адміністрацією КЗ ООБМУ та педагогічним колективом. Підведення підсумків за результатами перевірки.

Відкрите практичне заняття з дисципліни
«Основи паразитології та ентомології»
Другого грудня у корпусі на вул. Садовій у кабінеті № 6 викладачем паразитології та гістології Марушевською В.В було проведено відкрите практичне заняття зі студентами 37 групи І бригади спеціальності «Технології медичної діагностики та лікування» освітньо-професійної програми «Лабораторна діагностика» з теми : «Власне круглі черви. Клас Нематоди». Викладач дуже майстерно ознайомила студентів та викладачів з сучасними методами лабораторної діагностики найбільш поширених гельмінтозів таких як аскаридоз, трихоцефальоз та ентеробіоз.
Студенти –майбутні лаборанти активно приймали участь, готували та вивчали під мікроскопом мікропрепарати з яйцями гельмінтів , які виготовили власноруч з матеріалу під-час заняття.

11FB IMG 1575616327072

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, військових традицій українського народу та з нагоди відзначення в Україні Дня захисника України  у гуртожитку проводився культурно-просвітницький захід «Мужність і відвага скрізь покоління».

изображение viber 2019 10 15 11 10 30

4 жовня 2019 року в Одесі відбулась урочиста конференція присвячена 20-ти річчю з дня створення  Асоціації медичних сестер Одеської області

Шановні викладачі КЗ «Одеського обласного базового медичного училища»!

     Щиро вітаю Вас з професійним святом! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до студентів і рідного краю. Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю. Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь зі студентами. Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх студентах. Бажаю Вам, дорогі викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

В.С. Лапай,

Директор КЗ ООБМУ,

Заслужений лікар України,

кандидат медичних наук

     Україна багата річками і пропонує любителям активного відпочинку на воді великий вибір унікальних маршрутів для сплавів. Але Південний Буг в топі найпопулярніших річок для рафтингу і це не випадково.
Приголомшлива своєю красою природа і каньйон Південного Бугу залишає масу вражень у тих, хто вперше знайомиться з цими краєвидами. Це прекрасна можливість зіткнутися з первозданною природою однієї з найдавніших ділянок суші в Європі.

2

До уваги першокурсників!

30.08.2019, 31.08.2019, 01.09.2019

ПОСЕЛЕННЯ В ГУРТОЖИТОК

за адресою вул. Радісна, 17

При собі мати:

- копію паспорту;

- копію ідентифікаційного кода;

- фотокартки 3х4 – 2 шт;

- довідка від дерматолога.

Урочиста посвята в студенти відбудеться 02.09.2019р о 9.00 за адресою вул.Садова, 1

Шановні колеги!

Перша педрада 2019-2020 н.р. відбудеться 30 серпня о 10 годині у актовій залі за адресою: Садова,1.

Адміністрація

1 58

Видача підручників відбудеться:

28.08.2019р.

29.08.2019р.

30.08.2019р.

з 10.00. до 16.00

 

Підручники видаються особисто студентам!!!

вул.Пушкінська, 4

ОПП Лікувальна справа

ОПП Сестринська справа

ОПП Фармація, промислова фармація

ОПП Стоматологія ортопедична

Радісна,17

ОПП Лабораторна діагностика

ОПП Акушерська справа